CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 sep
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
De Toegift
Den Hoorn
De Molenberg
Delfzijl
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Capitole
Gent
vr 18 sep
Wilminktheater
Enschede
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
za 19 sep
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
11:00
Theater Concordia
Enschede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
21:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
DeMess
Naarden
23:00
DeLaMar
Amsterdam
De Warande
Turnhout
De Smeltkroes
Maarheeze
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
zo 20 sep
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
11:00
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Cafe The Joker
Antwerpen
ma 21 sep
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven

donderdag 17 september 2020

21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Hof 88, Almelo
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Hof 88, Almelo
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Heel Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Basta! Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino - Opgefokt Koningshof, Maassluis
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Hoftheater, Raalte
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan? De Toegift, Den Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Molenberg, Delfzijl
19:30
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kattendans, Bergeijk
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Capitole, Gent

vrijdag 18 september 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Wesopa Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt Theater De Omval, Diemen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:45
Cameretten - Finalistentournee Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2 Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kulturhus, Denekamp
George & Eran - George & Eran worden racisten Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Lisa Loeb - Extase Kennemer Theater, Beverwijk
17:00
Guido Weijers Dordrechts Museum, Dordrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Diligentia, Den Haag
19:30
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kattendans, Bergeijk
20:00
William Boeva - B30VA C.C. De kern, Wilrijk

zaterdag 19 september 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
19:30
Sanne Wallis de Vries Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Sanne Wallis de Vries Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kampanje, Den Helder
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Concordia, Enschede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference TAQA Theater De Vest, Alkmaar
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mo Gilligan Melkweg, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020 Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Mainstage, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Luctor et Emergo, Rilland
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
15:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77 Ethias Arena, Hasselt
Kirsten van Teijn - (S)experiment DeMess, Naarden
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième De Warande, Turnhout
Maartje & Kine - Speelbeesten De Smeltkroes, Maarheeze
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd? De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes C.C. Hillegom, Hillegom

zondag 20 september 2020

15:00
Rayen Panday - Trigger Theaterkerk Bemmel, Bemmel
13:00
Rayen Panday - Trigger Theaterkerk Bemmel, Bemmel
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Concordia, Enschede
Man, man, man, de Podcast Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
17:00
Éric Dupond-Moretti Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
14:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Cafe The Joker, Antwerpen

maandag 21 september 2020

20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Het Depot, Leuven
Pagina 1