CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 sep
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Hof 88
Almelo
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
Capitole
Gent
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vr 18 sep
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
za 19 sep
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:00
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
11:00
Theater Concordia
Enschede
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
19:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
De Smeltkroes
Maarheeze
DeMess
Naarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
De Warande
Turnhout
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
zo 20 sep
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cafe The Joker
Antwerpen
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
S.C.C. De Muzenval
Eersel

donderdag 17 september 2020

20:00
Enge Buren - Basta! Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Hof 88, Almelo
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Hof 88, Almelo
19:30
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Remmende voorsprong Orpheus, Apeldoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kattendans, Bergeijk
Sanne Wallis de Vries - Heel Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Molenberg, Delfzijl
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan? De Toegift, Den Hoorn
20:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Capitole, Gent
Maartje & Kine - Speelbeesten Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino - Opgefokt Koningshof, Maassluis
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Hoftheater, Raalte
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

vrijdag 18 september 2020

20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Mainstage, 's-Hertogenbosch
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2 Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong Meervaart, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lisa Loeb - Extase Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
George & Eran - George & Eran worden racisten Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Diligentia, Den Haag
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kulturhus, Denekamp
19:30
Jandino - Opgefokt Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt Theater De Omval, Diemen
17:00
Guido Weijers Dordrechts Museum, Dordrecht
19:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom Het Trefpunt, Warmond
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Wesopa Weesp, Weesp
20:00
William Boeva - B30VA C.C. De kern, Wilrijk

zaterdag 19 september 2020

20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Mainstage, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Mo Gilligan Melkweg, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020 Meervaart, Amsterdam
21:30
Sanne Wallis de Vries Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Concordia, Enschede
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77 Ethias Arena, Hasselt
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Kardol - Welkom Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes C.C. Hillegom, Hillegom
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Fuad Hassen - Remmende voorsprong Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd? De Smeltkroes, Maarheeze
Maartje & Kine - Speelbeesten De Smeltkroes, Maarheeze
Kirsten van Teijn - (S)experiment DeMess, Naarden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal Theater Idea, Soest
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième De Warande, Turnhout
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Schuur, Zevenbergen

zondag 20 september 2020

19:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Cafe The Joker, Antwerpen
15:00
Rayen Panday - Trigger Theaterkerk Bemmel, Bemmel
13:00
Rayen Panday - Trigger Theaterkerk Bemmel, Bemmel
17:00
Éric Dupond-Moretti Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
Pagina 1