Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ludens
Voorburg
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
De Muze
Noordwijk
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Maaspodium
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Maaspodium
Rotterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Maaspodium
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zuiderparktheater
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
C.C Warenar
Wassenaar
C.C Warenar
Wassenaar
donderdag 01 oktober 2020
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 02 oktober 2020
20:30
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
zaterdag 03 oktober 2020
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
dinsdag 06 oktober 2020
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 07 oktober 2020
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 08 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 09 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Alex Ploeg - EGO
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zaterdag 10 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Arie Vuyk
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
Man, man, man, de Podcast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
maandag 12 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
dinsdag 13 oktober 2020
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 14 oktober 2020
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
donderdag 15 oktober 2020
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Stoep, Spijkenisse
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Grof geschud - lijmen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
vrijdag 16 oktober 2020
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Theater De Willem, Papendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C Warenar, Wassenaar
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C Warenar, Wassenaar