CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 05 mei
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
do 06 mei
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vr 07 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. De tippe
Vledder
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
za 08 mei
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
zo 09 mei
15:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
ma 10 mei
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
di 11 mei
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
wo 12 mei
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
do 13 mei
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Meervaart
Amsterdam
vr 14 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Perron-3
Rosmalen
Minnepoort
Leuven
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
za 15 mei
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zo 16 mei
20:15
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven

woensdag 05 mei 2021

Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen

donderdag 06 mei 2021

20:15
Jandino - Opgefokt De Maaspoort, Venlo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
René van Meurs - Hunkert Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Agnew Chassé Theater, Breda
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Kennemer Theater, Beverwijk
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

vrijdag 07 mei 2021

20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Zaantheater, Zaandam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! C.C. De tippe, Vledder
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Markant Uden, Uden
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
René van Meurs - Hunkert Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Kennemer Theater, Beverwijk

zaterdag 08 mei 2021

20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino - Opgefokt Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Ludens, Voorburg
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Reggehof, Goor
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Agora Theater Druten, Druten
20:00
Man, man, man, de Podcast Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:15
Hans Teeuwen - Nou lekker dan Meervaart, Amsterdam

zondag 09 mei 2021

15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Zaantheater, Zaandam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Hans Teeuwen - Nou lekker dan Meervaart, Amsterdam

maandag 10 mei 2021

20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theaters Tilburg, Tilburg

dinsdag 11 mei 2021

20:15
René van Meurs - Hunkert Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Johan Goossens - In het beste geval Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Toneelschuur, Haarlem
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel Orpheus, Apeldoorn

woensdag 12 mei 2021

20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Johan Goossens - In het beste geval De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jandino - Opgefokt Theater 't Voorhuys, Emmeloord

donderdag 13 mei 2021

20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Venray, Venray
20:00
Man, man, man, de Podcast Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jandino - Opgefokt Meervaart, Amsterdam

vrijdag 14 mei 2021

20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Zaantheater, Zaandam
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen van Beresteyn, Veendam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden Minnepoort, Leuven
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Agora Theater Druten, Druten
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Kattendans, Bergeijk
20:15
Jandino - Opgefokt Meervaart, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
René van Meurs - Hunkert Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zaterdag 15 mei 2021

20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Verelst - Amai De Maaspoort, Venlo
20:30
Johan Goossens - In het beste geval Theaters Tilburg, Tilburg
Riza Tisserand Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
20:15
Jandino - Opgefokt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Posttheater, Arnhem
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zondag 16 mei 2021

20:15
René van Meurs - Hunkert Figi Theater, Zeist
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Man, man, man, de Podcast Parktheater, Eindhoven
Pagina 1