Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
De Spil
Roeselare
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
M.C. Track
Kortrijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. De Beuk
Kortemark
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Cultuurfabriek
Sijsele
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
De Spil
Roeselare
20:00
De Biekorf
Brugge
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
De Spil
Roeselare
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
O.C. Vondel
Meulebeke
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Concertgebouw
Brugge
C.C. De Balluchon
Koekelare
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Spil
Roeselare
De Spil
Roeselare
Kursaal Oostende
Oostende
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Kursaal Oostende
Oostende
G.C. Spikkerelle
Avelgem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Stadsschouwburg
Brugge
Stadsschouwburg
Brugge
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
De Zwerver
Oostende
De Trukendoos
Harelbeke
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Concertgebouw
Brugge
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Concertgebouw
Brugge
Concertgebouw
Brugge
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. De Steiger
Menen
20:00
C.C. De Stringe
Vichte
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. De Grote Post
Oostende
Kubox
Kuurne
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Concertgebouw
Brugge
C.C. d'Lefte
Deerlijk
De Spil
Roeselare
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
vrijdag 18 juni 2021
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 19 juni 2021
20:00
Alex Agnew
C.C. De Schakel, Waregem
vrijdag 27 augustus 2021
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 28 augustus 2021
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 25 september 2021
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cultuurhuis de Leest, Izegem
zaterdag 13 november 2021
20:00
Alex Agnew
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 10 december 2021
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 28 januari 2022
Herman van Veen 75
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 02 februari 2022
Wouter Deprez - Speech
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 04 februari 2022
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
De Spil, Roeselare
woensdag 09 februari 2022
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Kursaal Oostende, Oostende
zondag 27 februari 2022
Bart Van Loo - De Bourgondiërs
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 04 maart 2022
Bart Van Loo - De Bourgondiërs
Kursaal Oostende, Oostende
zondag 06 maart 2022
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
zondag 13 maart 2022
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 18 maart 2022
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 19 maart 2022
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 07 mei 2022
Grof geschud - Broeden
M.C. Track, Kortrijk
woensdag 11 mei 2022
20:00
Wouter Deprez - Speech
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 26 mei 2022
20:00
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
dinsdag 14 juni 2022
20:00
Bart Van Loo - De Bourgondiërs
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 15 juni 2022
20:00
Bart Van Loo - De Bourgondiërs
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 23 juli 2022
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 26 augustus 2022
20:30
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 27 augustus 2022
20:30
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 21 september 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Beuk, Kortemark
vrijdag 30 september 2022
20:00
Herman van Veen 75
Kursaal Oostende, Oostende
Alex Agnew - Wake me up when it's over
De Cultuurfabriek, Sijsele
donderdag 20 oktober 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Guldenberg, Wevelgem
maandag 31 oktober 2022
20:00
Arnout van den Bossche
Concertgebouw, Brugge
zaterdag 05 november 2022
20:00
Arnout Van Den Bossche | Burn-out Voor Beginners
Kursaal Oostende, Oostende
dinsdag 08 november 2022
20:30
René Van Meurs - 2636
De Spil, Roeselare
donderdag 10 november 2022
20:00
Alex Agnew
De Biekorf, Brugge
vrijdag 11 november 2022
20:00
Stef Bos - Een Bloemlezing
C.C. Het spoor, Harelbeke
zaterdag 26 november 2022
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
donderdag 01 december 2022
Bas Birker - in blijde verachting
De Spil, Roeselare
dinsdag 13 december 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
woensdag 14 december 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
donderdag 12 januari 2023
20:00
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 14 januari 2023
Bas Birker - in blijde verachting
O.C. Vondel, Meulebeke
vrijdag 20 januari 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
zaterdag 21 januari 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
dinsdag 31 januari 2023
20:00
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
donderdag 02 februari 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Concertgebouw, Brugge
vrijdag 03 maart 2023
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Balluchon, Koekelare
maandag 27 maart 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
dinsdag 28 maart 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
woensdag 29 maart 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
zaterdag 08 april 2023
20:00
Urbanus "bis! Bis! Bis!"
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 20 april 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
De Spil, Roeselare
vrijdag 21 april 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
De Spil, Roeselare
woensdag 03 mei 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 04 mei 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 05 mei 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
G.C. Spikkerelle, Avelgem
20:00
Philippe Geubels | Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 06 mei 2023
20:00
Bart van Loo - De Bourgondiërs
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Philippe Geubels | Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 13 mei 2023
20:00
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 25 mei 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
vrijdag 26 mei 2023
20:00
Amelie Albrecht - Zwaar Leven
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 31 mei 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg, Brugge
donderdag 01 juni 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg, Brugge
donderdag 08 juni 2023
20:00
Erik Van Looy "verslaafd"
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 16 juni 2023
20:00
Dries Heyneman - Uit Respect Voor De Buren
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 30 september 2023
20:00
Bart Kaëll / Luc Appermont
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 13 oktober 2023
20:00
Hans Cools
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Jacques Vermeire / Luc Verschueren - Zaalshow 2.0
De Zwerver, Oostende
maandag 23 oktober 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
De Trukendoos, Harelbeke
donderdag 26 oktober 2023
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
zaterdag 11 november 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Concertgebouw, Brugge
woensdag 15 november 2023
20:00
Philippe Geubels | Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 16 november 2023
20:00
Philippe Geubels | Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 17 november 2023
20:00
Philippe Geubels | Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 22 november 2023
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Concertgebouw, Brugge
vrijdag 01 december 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Concertgebouw, Brugge
zaterdag 02 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
donderdag 07 december 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 08 december 2023
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Steiger, Menen
20:00
karen Verresen / Raf Walschaerts - Bar d'Amour
C.C. De Stringe, Vichte
woensdag 13 december 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 14 december 2023
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Het spoor, Harelbeke
vrijdag 22 december 2023
20:00
Steven Mahieu - Stabiel
Cultuurhuis de Leest, Izegem
zondag 21 januari 2024
20:00
N00b - n00b speelt n00b
C.C. De Schakel, Waregem
dinsdag 23 januari 2024
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. De Grote Post, Oostende
vrijdag 26 januari 2024
20:00
N00b - n00b speelt n00b
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
zaterdag 10 februari 2024
Valentina Tóth - Wildbloei
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
donderdag 15 februari 2024
20:00
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
De Trukendoos, Harelbeke
woensdag 13 maart 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
zaterdag 16 maart 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. De Grote Post, Oostende
woensdag 20 maart 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Kubox, Kuurne
zaterdag 23 maart 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
woensdag 27 maart 2024
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Concertgebouw, Brugge
vrijdag 29 maart 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. d'Lefte, Deerlijk
zaterdag 30 maart 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
De Spil, Roeselare
donderdag 18 april 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Soundos - Comeback Kid
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 24 april 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
donderdag 25 april 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem