Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:00
Zaantheater
Zaandam
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Wennekerpand
Schiedam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Markant Uden
Uden
Mimik
Deventer
Munttheater
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
DNK
Assen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De schelde
Zandvliet
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Mattelier
Groenlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weijer
Boxmeer
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Leidse Schouwburg
Leiden
Mimik
Deventer
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Parktheater
Eindhoven
zondag 24 oktober 2021
18:30
Maarten Westra Hoekzema
Beauforthuis, Austerlitz
Maxime Gasteuil
Koninklijk Circus, Brussel
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Odeon, Zwolle
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Bellevue, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Wilminktheater, Enschede
maandag 25 oktober 2021
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 26 oktober 2021
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Muze, Noordwijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
14:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Zaantheater, Zaandam
woensdag 27 oktober 2021
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Willem, Enschede
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Maaspoort, Venlo
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Meerpaal, Dronten
20:15
Ali B - Koorts
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Wennekerpand, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Jan Beuving - Restante
Mimik, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
André Manuel - Sneu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Wart Kamps
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Liefde, Haarlem
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 oktober 2021
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino - Opgefokt
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Den heuvel, Alphen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Diligentia, Den Haag
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
DNK, Assen
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Lebbis - De Ziel
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
René van Meurs - Hunkert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Streams Breede Beek, Nijkerk
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
André Manuel - Sneu
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 29 oktober 2021
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Grof geschud - Broeden
C.C. De schelde, Zandvliet
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Chassé Theater, Breda
20:00
Cabarestafette 21-22
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Christel de Laat - Hoe dan?!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Kleine Willem, Enschede
Nathalie Baartman - SNAK
De Mattelier, Groenlo
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Meerpaal, Dronten
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Debby Petter - De liefde voorbij
De Weijer, Boxmeer
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kulturhus Holten, Holten
Peter Pannekoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Mimik, Deventer
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven