Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Capitole
Gent
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Minard Schouwburg
Gent
Minard Schouwburg
Gent
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Werf
Aalst
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Minard Schouwburg
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
20:00
Capitole
Gent
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Vooruit
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
C.C. Biekorf
Lebbeke
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. Zoetegem
Zottegem
Leietheater
Deinze
C.C. Lokeren
Lokeren
Vooruit
Gent
C.C. De Werf
Aalst
20:00
J.C. Ronse
Ronse/Renaix
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Cultuurhuis EMotia
Erpe-Mere
Theaterzaal Roxy
Temse
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. Nova
Wetteren
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Evergem
Evergem
C.C. De Herbakker
Eeklo
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
donderdag 08 december 2022
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Herbakker, Eeklo
zaterdag 17 december 2022
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
zaterdag 07 januari 2023
20:00
Kamal Kharmach
Capitole, Gent
donderdag 12 januari 2023
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Minard Schouwburg, Gent
vrijdag 13 januari 2023
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Minard Schouwburg, Gent
woensdag 25 januari 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 26 januari 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 02 februari 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
vrijdag 03 februari 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
Bas Birker - in blijde verachting
Minard Schouwburg, Gent
zaterdag 04 februari 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
zondag 05 februari 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
zondag 19 februari 2023
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 08 maart 2023
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 10 maart 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Plomblom, Ninove
donderdag 16 maart 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Lokeren, Lokeren
vrijdag 17 maart 2023
20:00
TAFKAL
Capitole, Gent
zaterdag 25 maart 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Capitole, Gent
donderdag 13 april 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
vrijdag 14 april 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
woensdag 17 mei 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Capitole, Gent
vrijdag 02 juni 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Capitole, Gent
zaterdag 03 juni 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Capitole, Gent
vrijdag 29 september 2023
René van Meurs - 2636
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
woensdag 11 oktober 2023
20:00
Robrecht van den Thoren - Het derde oog
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
vrijdag 13 oktober 2023
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
woensdag 25 oktober 2023
20:00
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Capitole, Gent
vrijdag 27 oktober 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
zaterdag 28 oktober 2023
20:00
Raf Coppens
C.C. Belgica, Dendermonde
vrijdag 10 november 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
donderdag 16 november 2023
20:00
Guga Baúl / Jonas Van Thielen
Vooruit, Gent
woensdag 29 november 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Capitole, Gent
donderdag 30 november 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Capitole, Gent
donderdag 07 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. Biekorf, Lebbeke
zaterdag 09 december 2023
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Steenoven, Herzele
Grof geschud - Kroost
C.C. Zoetegem, Zottegem
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Leietheater, Deinze
vrijdag 15 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. Lokeren, Lokeren
donderdag 21 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Vooruit, Gent
vrijdag 22 december 2023
Grof geschud - Kroost
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 12 januari 2024
20:00
Sven de Leijer - Liefde voor publiek
J.C. Ronse, Ronse/Renaix
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
zaterdag 13 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
donderdag 18 januari 2024
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Cultuurhuis EMotia, Erpe-Mere
vrijdag 19 januari 2024
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Theaterzaal Roxy, Temse
zaterdag 20 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
De Pit Buggenhout, Buggenhout
woensdag 31 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
donderdag 01 februari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 07 februari 2024
Grof geschud - Kroost
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 21 februari 2024
20:00
Lieven Scheire - A.i.
Capitole, Gent
donderdag 22 februari 2024
20:00
Lieven Scheire - A.i.
Capitole, Gent
vrijdag 23 februari 2024
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Capitole, Gent
donderdag 29 februari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Evergem, Evergem
vrijdag 01 maart 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Evergem, Evergem
zaterdag 09 maart 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
zaterdag 16 maart 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Lokeren, Lokeren
woensdag 27 maart 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Nova, Wetteren
vrijdag 29 maart 2024
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
donderdag 11 april 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Belgica, Dendermonde
zaterdag 13 april 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. Lokeren, Lokeren
zondag 14 april 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. De Plomblom, Ninove
vrijdag 19 april 2024
zaterdag 20 april 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
De Pit Buggenhout, Buggenhout
zaterdag 04 mei 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 08 mei 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 10 mei 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
zaterdag 11 mei 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Evergem, Evergem
dinsdag 14 mei 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Herbakker, Eeklo