Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DNK
Assen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Toon Hermans Theater
Sittard
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
21:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
G.C. De Wildeman
Herent
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Markant Uden
Uden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
P60
Amstelveen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Koornbeurs
Franeker
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
G.C. De Wildeman
Herent
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
De Meenthe
Steenwijk
Op Maarhuizen
Winsum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:00
DNK
Assen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Parnassos
Utrecht
Perron-3
Rosmalen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parktheater
Eindhoven
zondag 19 maart 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
DNK, Assen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Posttheater, Arnhem
20:00
Jay Francis
Toon Hermans Theater, Sittard
maandag 20 maart 2023
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bassem Youssef
Meervaart, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 21 maart 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Agnietenhof, Tiel
20:00
Patrick Laureij - Live
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 22 maart 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Kattendans, Bergeijk
Jan Beuving - Restante
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
G.C. De Wildeman, Herent
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Markant Uden, Uden
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochem Myjer - Net alsof
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Patrick Laureij - Live
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dylan Moran - We Got This
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Kommil Foo - Grind
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Comedytunes Comedynight
Fluor, Amersfoort
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Flint, Amersfoort
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater De Veste, Delft
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ik Ga Stuk!
De Kleine Willem, Enschede
20:30
n00b speelt n00b
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Junushoff Theater, Wageningen
P60 Comedy Club
P60, Amstelveen
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 23 maart 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Aan de Slinger, Houten
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Kattendans, Bergeijk
Jan Beuving - Restante
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Koornbeurs, Franeker
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
G.C. De Wildeman, Herent
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg - Ego
Leidse Schouwburg, Leiden
Andries Tunru - In Theorie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Spiegel, Zwolle
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Kardol - De Situatie
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Net alsof
Op Maarhuizen, Winsum
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Comedy Tunes Comedy Night
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
DNK, Assen
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Patrick Laureij - Live
Wilminktheater, Enschede
20:00
Merijn Scholten - Solo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Kommil Foo - Grind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
De Domijnen, Sittard
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater De Veste, Delft
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 24 maart 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Crins - Mesthoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nathalie Baartman - SNAK
C.C. Parnassos, Utrecht
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Perron-3, Rosmalen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Harderwijk, Harderwijk
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven