CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 mrt
21:30
De Oosterpoort
Groningen
wo 17 mrt
Capitole
Gent
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Simplon
Groningen
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Livestream
Online
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Meervaart
Amsterdam
do 18 mrt
Capitole
Gent
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Fulcotheater
IJsselstein
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 19 mrt
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Agora Theater Druten
Druten
za 20 mrt
Theater Gooiland
Hilversum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Kik
Elst
ma 22 mrt
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
di 23 mrt
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
De Maaspoort
Venlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
wo 24 mrt
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Theater De Lievekamp
Oss
do 25 mrt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein

dinsdag 16 maart 2021

21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen

woensdag 17 maart 2021

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Comedy Night: Arie Koomen / Jeroen Pater / Johan van Gulik Simplon, Groningen
20:00
Piepschuim - Grote Woorden Het Parochiehuis, Delden
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater PePijn, Den Haag
20:00
A St. Patricks Comedy Night - Utrecht International Comedy Festival Livestream, Online
20:15
Jandino - Opgefokt Schouwburg Venray, Venray
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
René van Meurs - Hunkert Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Meervaart, Amsterdam

donderdag 18 maart 2021

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ronald Snijders - Een avond met mij Fulcotheater, IJsselstein
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk De Kattendans, Bergeijk
Pieter Verelst - Amai Chassé Theater, Breda
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater PePijn, Den Haag
19:30
Arie Koomen - BOE! HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jandino - Opgefokt KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Eendracht, Gemert
20:15
LOS - Lusten en Lasten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - In het beste geval De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 19 maart 2021

20:00
Jandino - Opgefokt De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Kulturhus Holten, Holten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Veluvine, Nunspeet
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Willem, Papendrecht
20:15
LOS - Lusten en Lasten Musis, Arnhem
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Johan Goossens - In het beste geval Flint, Amersfoort
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live De Kleine Willem, Enschede
20:30
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première Agora Theater Druten, Druten

zaterdag 20 maart 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Gooiland, Hilversum
Ronald Snijders - Een avond met mij Podium Hoge Woerd, De Meern
Vlamousse - Saampies Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Russell Howard - Respite Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live De Meenthe, Steenwijk
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Poorterij, Zaltbommel
20:15
René van Meurs - Hunkert Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! van Beresteyn, Veendam
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Het Musiater, Zevenaar
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
LOS - Lusten en Lasten Theater De Molen, Beuningen
20:30
Johan Goossens - In het beste geval BREStheater, Brielle
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Chassé Theater, Breda
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater De Kik, Elst

maandag 22 maart 2021

Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

dinsdag 23 maart 2021

Ronald Snijders - Een avond met mij Parktheater, Eindhoven
My Dad Wrote A Porno Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Jan van Besouw, Goirle
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Maaspoort, Venlo
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

woensdag 24 maart 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Het Park, Hoorn
19:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Koningshof, Maassluis
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss

donderdag 25 maart 2021

Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Snijders - Een avond met mij Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater De Leest, Waalwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
LOS - Lusten en Lasten Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer Theater PePijn, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Meerpaal, Dronten
20:30
Johan Goossens - In het beste geval Theater de Kom, Nieuwegein
Pagina 2