CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 sep
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Mimik
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Phil.
Haarlem
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Theater Amsterdam
Amsterdam
zo 22 sep
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Lotto Arena
Antwerpen
di 24 sep
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
wo 25 sep
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
do 26 sep
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 27 sep
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Mimik
Deventer
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 28 sep
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
zo 29 sep
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
ma 30 sep
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 01 okt
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 02 okt
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater De Omval
Diemen
do 03 okt
Markant Uden
Uden
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam

zaterdag 21 september 2024

20:00
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Mimik, Deventer
20:00
Merijn Scholten - Team Solo Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Therapie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Ongewone Nederlander Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Overkill ATLAS Theater, Emmen
20:30
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - Vrede op aarde Pook, Oostknollendam

zondag 22 september 2024

15:00
Harrie Jekkers - In mijn liedjes kan ik wonen Koninklijke Schouwburg, Den Haag

dinsdag 24 september 2024

20:15
Merijn Scholten - Team Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Schouwburg Odeon, Zwolle

woensdag 25 september 2024

20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Merijn Scholten - Team Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Overkill De Maaspoort, Venlo
20:30
Pieter Derks - De oudejaarsconference Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Theater de Liefde, Haarlem

donderdag 26 september 2024

20:00
Pieter Derks - De oudejaarsconference Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Theater Dakota, Den Haag
20:15
Cabarestafette Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rundfunk - Schau Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Merijn Scholten - Team Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Luuk Ransijn - Vacht Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Lotte Velvet - Carrousel Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Martijn Koning - Overkill Zaantheater, Zaandam
20:30
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 27 september 2024

20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Freek de Jonge - Vrede op aarde Mimik, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Therapie Koningshof, Maassluis
20:15
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Rundfunk - Schau Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Koning - Overkill TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 28 september 2024

Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven Theater RhederArt, Dieren
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lonneke Dort - Wat mij betreft C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rundfunk - Schau Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Theater Dakota, Den Haag
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise) Spant!, Bussum
20:15
Martijn Koning - Overkill Meervaart, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - Vrede op aarde Singer Theater, Laren
20:30
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Theater Ludens, Voorburg
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Meervaart, Amsterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theaterkerk Bemmel, Bemmel

zondag 29 september 2024

15:00
Harrie Jekkers - In mijn liedjes kan ik wonen Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 30 september 2024

dinsdag 01 oktober 2024

20:00
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pieter Derks - De oudejaarsconference Posttheater, Arnhem

woensdag 02 oktober 2024

20:00
Jandino Asporaat - Therapie Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Luuk Ransijn - Vacht Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Remy Evers - Stoorzender Perron-3, Rosmalen
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martijn Koning - Overkill De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Freek de Jonge - Vrede op aarde Theater De Omval, Diemen

donderdag 03 oktober 2024

Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven Markant Uden, Uden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Martijn Koning - Overkill Agnietenhof, Tiel
20:00
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Therapie De Eendracht, Gemert
20:15
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina 2