CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 dec
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Singer Theater
Laren
De Kunstgreep
Oostzaan
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
za 14 dec
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Rockhal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Agora Theater Druten
Druten

vrijdag 13 december 2019

00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Harmonie, Leeuwarden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Singer Theater, Laren
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Dialoog, Ermelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Schouwburg Lochem, Lochem
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Deventer Schouwburg, Deventer
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Theo Nijland TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Comedy club Sneek Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ali B - Koorts Jan van Besouw, Goirle
20:00
Daan Boom - De Eerste De Cammeleur, Dongen
20:15
Anuar - EERLIJK Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Meervaart, Amsterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Perron-3, Rosmalen
20:30
Edson Da Graça - Wakker Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Paasbest Prinsenhof, Best
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater het Hof, Arnhem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek De Schakel, Gilze
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Schalm, Veldhoven

zaterdag 14 december 2019

Henry van Loon - Onze Henry Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Paradijskleier Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Parktheater, Eindhoven
Barrie Stevens - The Show Must Go On Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Yora Rienstra - UP Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Horst, Venhorst
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater RhederArt, Dieren
20:00
Jacob Spoelstra De Meerpaal, Dronten
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Ali B - Koorts Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater Kulturhus, Borne
20:30
Max van den Burg - Paasbest Prinsenhof, Best
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater het Hof, Arnhem
20:30
Enge Buren - BASTA! Agora Theater Druten, Druten
Pagina 2