CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 mei
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
za 25 mei
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Flint
Amersfoort
Kulturhus Holten
Holten
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Deventer Schouwburg
Deventer
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
2
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
zo 26 mei
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 27 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
di 28 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaters Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
La Madeleine
Brussel
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
wo 29 mei
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Domijnen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
19:45
Simplon
Groningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
do 30 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
vr 31 mei
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Klinker
Winschoten

vrijdag 24 mei 2019

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ledeltheater, Oostburg
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Het Veur Theater, Leidschendam

zaterdag 25 mei 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán Kulturhus Holten, Holten
Karin Bloemen - Souvenirs Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen Theater RhederArt, Dieren
Patrick Laureij Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef BREStheater, Brielle
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Spant!, Bussum
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Bijna Theater de Spiegel, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Stenge, Heinkenszand
2
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Speeldoos, Vught

zondag 26 mei 2019

Karin Bloemen - Souvenirs De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Thijs Kemperink Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1

maandag 27 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Zaantheater, Zaandam
20:15
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Blauwe Kei, Veghel

dinsdag 28 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem

woensdag 29 mei 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Laureij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Henry van Loon - Onze Henry TAQA Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 30 mei 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Koornbeurs, Franeker
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Sportpaleis, Antwerpen

vrijdag 31 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE ATLAS Theater, Emmen
De Partizanen - Het leven an sich Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Purmaryn, Purmerend
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Klinker, Winschoten
Pagina 2