Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Koningsduin
Castricum
Werftheater
Utrecht
Ledeltheater
Oostburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
van Beresteyn
Veendam
Filmtheater Luxor
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Speeldoos
Baarn
De Muze
Noordwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. Deurne
Deurne
BREStheater
Brielle
De Reggehof
Goor
Figi Theater
Zeist
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Diekhuus
Middelharnis
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Pand
Gorinchem
van Beresteyn
Veendam
Studio A58
Middelburg
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 25 november 2017
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
zondag 26 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 november 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 28 november 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 29 november 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 30 november 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - De Onzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu
De Muze, Noordwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Vrijdag & Sandifort
Meervaart, Amsterdam
20:30
Gaan we katten?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 01 december 2017
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Deurne, Deurne
Martijn Koning - Koning te rijk
BREStheater, Brielle
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Jan Beuving - Raaklijn
Figi Theater, Zeist
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
De Molenberg, Delfzijl
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
Sanne Wallis de Vries - Gut
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Troosten
Theater 't Pand, Gorinchem
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van, door en met
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
20:15
Sjaak Bral
Koningshof, Maassluis
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Zonder verdoving
De Speeldoos, Vught
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel