Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Zalencentrum de Treemter
Balk
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Lievekamp
Oss
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kennemer Theater
Beverwijk
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Pas
Heesch
De Schakel
Gilze
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agnietenhof
Tiel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Islemunda
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
DeMess
Naarden
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posthuis Theater
Heerenveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Dialoog
Ermelo
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Den Herd
Bladel
Theatercafe Lexke
Budel
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zinin
Nijverdal
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. De Kinkel
Bemmel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
Theater De Kolk
Assen
De Eendracht
Gemert
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
BREStheater
Brielle
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
DiamantTheater
Den Haag
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Cammeleur
Dongen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schuur
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 19 oktober 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
zaterdag 20 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 21 oktober 2018
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
maandag 22 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss