CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 16 jan
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
do 17 jan
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Werftheater
Utrecht
HAN Campustheater
Nijmegen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
vr 18 jan
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posthuis Theater
Heerenveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
1
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren

woensdag 16 januari 2019

Matroesjka - Brainwash Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Brigitte Kaandorp - Eh... Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth Markant Uden, Uden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Dakota, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Omval, Diemen

donderdag 17 januari 2019

Ton Kas - Kakmaker Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Onze Henry Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Het leven an sich C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Emilio Guzman - Kom dan! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lieve Scheire - Live in Nerdland Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum Theater Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik? De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Aan de Slinger, Houten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Werftheater, Utrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede HAN Campustheater, Nijmegen
Patrick Laureij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
Bert Gabriels - Gelukzoeker De Harmonie, Leeuwarden
Matroesjka - Brainwash Singer Theater, Laren
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Zinin, Nijverdal
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Brigitte Kaandorp - Eh... Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg Heel Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater Cardo, Groesbeek
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Maartje & Kine - Vibrato Theater De Winsinghhof, Roden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Sneek, Sneek
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk

vrijdag 18 januari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Onze Henry Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Theater De Storm, Winterswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - Gewapend karton Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de dieren Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum Goudse Schouwburg, Gouda
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Theater Grenedeer, Gronsveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Kampanje, Den Helder
Anne-Marie Jung - Ram Schouwburg Venray, Venray
Foto Arie & Silvester - Wie?!
Arie & Silvester - Wie?! ATLAS Theater, Emmen
1
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights Theater Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks S.C.C. De Ruchte, Someren
Pagina 2