Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Werftheater
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zinin
Nijverdal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Diligentia
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Theater De Storm
Winterswijk
HAN Campustheater
Nijmegen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Kom
Nieuwegein
Singer Theater
Laren
Zaantheater
Zaandam
Theater De Winsinghhof
Roden
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kattendans
Bergeijk
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
De Velinx
Tongeren
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
woensdag 16 januari 2019
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 17 januari 2019
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 18 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl