Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Goudse Schouwburg
Gouda
BREStheater
Brielle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Nieuwe Kolk
Assen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Orpheus
Apeldoorn
De Cammeleur
Dongen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Stenge
Heinkenszand
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Bouwkunde
Deventer
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
De Speeldoos
Vught
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Veluvine
Nunspeet
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De tippe
Vledder
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Scagon theater
Schagen
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Noorderkerk
Sneek
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Eendracht
Gemert
Theater de Mythe
Goes
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Musiater
Zevenaar
Bon theater
Medemblik
donderdag 14 februari 2019
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 15 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
zaterdag 16 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik