CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 mei
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 19 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
ma 20 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
di 21 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 22 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
do 23 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
vr 24 mei
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

zaterdag 18 mei 2019

Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
18:00
Els de Schepper Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zondag 19 mei 2019

Kommil Foo - Oogst De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa De Kleine Willem, Enschede

maandag 20 mei 2019

Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg Amphion, Doetinchem

dinsdag 21 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is Wilminktheater, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijke Schouwburg, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Het Musiater, Zevenaar
Thomas Acda - Motel Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 22 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Hofnar, Valkenswaard
Louise Korthals - Alles is er De Nieuwe Kolk, Assen
Rayen Panday - Fenomeen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Patrick Laureij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

donderdag 23 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Guzmán Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Bijna C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Henry van Loon - Onze Henry Zaantheater, Zaandam
20:30
Jamali Maddix Comedy Club Haug, Rotterdam

vrijdag 24 mei 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Junushoff Theater, Wageningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina 2