CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 mei
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
za 25 mei
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Stenge
Heinkenszand
2
Kulturhus Holten
Holten
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
DeLaMar
Amsterdam
Theater RhederArt
Dieren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Markant Uden
Uden
zo 26 mei
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
ma 27 mei
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
di 28 mei
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
La Madeleine
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
wo 29 mei
19:45
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
do 30 mei
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
vr 31 mei
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterpand Weesp
Weesp

vrijdag 24 mei 2019

20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise) Meervaart, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Smith - De jaren van verstand Theater De Verwachting, Ritthem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

zaterdag 25 mei 2019

Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu Parktheater, Eindhoven
Foto Dara Ó Briain
Dara Ó Briain Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
De Partizanen - Het leven an sich Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Bijna Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Stenge, Heinkenszand
2
Javier Guzman - Guzmán Kulturhus Holten, Holten
Karin Bloemen - Souvenirs Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er De Maaspoort, Venlo
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef BREStheater, Brielle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen Theater RhederArt, Dieren
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise) Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Speeldoos, Vught
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Markant Uden, Uden

zondag 26 mei 2019

20:00
Dara Ó Briain Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
Karin Bloemen - Souvenirs De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Thijs Kemperink Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg

maandag 27 mei 2019

20:15
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Blauwe Kei, Veghel
Kommil Foo - Oogst Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Het Park, Hoorn

dinsdag 28 mei 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Guillermo Guiz Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Kommil Foo - Oogst Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Louis C.K. La Madeleine, Brussel
Louise Korthals - Alles is er Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theaters Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Het Park, Hoorn

woensdag 29 mei 2019

19:45
Adam Fields / Jeroen Pater Simplon, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto De Partizanen - Het leven an sich
De Partizanen - Het leven an sich De Harmonie, Leeuwarden
1
Emilio Guzman - Kom dan! De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Henry van Loon - Onze Henry TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst Chassé Theater, Breda
22:30
Louis C.K. Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Louis C.K. Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef De Domijnen, Sittard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Lievekamp, Oss

donderdag 30 mei 2019

Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Sportpaleis, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Foto Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Kleine Komedie, Amsterdam

vrijdag 31 mei 2019

Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Sportpaleis, Antwerpen
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg Venray, Venray
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE ATLAS Theater, Emmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Foto Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
De Partizanen - Het leven an sich Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Bijna Theaterpand Weesp, Weesp
Pagina 2