CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 nov
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weijer
Boxmeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
vr 15 nov
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Klif 12
Den Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kattendans
Bergeijk
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TrompTheater
Leeuwarden
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 16 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
The Lux
Zeewolde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag

donderdag 14 november 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich De Nieuwe Kolk, Assen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Best of... Ton Kas Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Theater De Boerderij, Huizen
19:00
Ary Abittan Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
20:00
Henry van Loon Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - BASTA! Agnietenhof, Tiel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Vestzaktheater, Enschede
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Musiater, Zevenaar
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Kattendans, Bergeijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Daan Boom De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Edson Da Graça - Wakker Podium Mozaiek, Amsterdam

vrijdag 15 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Blauwe Kei, Veghel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Trigger Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL C.C. Parnassos, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Ervaring Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Klif 12, Den Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hehobros Theater De Tuin, Leusden
Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
1
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Molenberg, Delfzijl
20:30
Remco Veldhuis Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Theater PePijn, Den Haag
1
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Daan Boom - De Eerste Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jacob Spoelstra TrompTheater, Leeuwarden
21:00
Edson Da Graça - Wakker SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 16 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Verte Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Nathalie Baartman - Breek Fulcotheater, IJsselstein
Enge Buren - BASTA! The Lux, Zeewolde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Diligentia, Den Haag
Pagina 2