CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 feb
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 21 feb
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. De tippe
Vledder
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 22 feb
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
Zalencentrum De Colle
Kollum
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Orpheus
Apeldoorn
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Lux
Nijmegen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
zo 23 feb
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ma 24 feb
00:00
Theater Floralis
Lisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam

donderdag 20 februari 2020

20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights Martiniplaza, Groningen
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA! Figi Theater, Zeist
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Anuar - EERLIJK Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste Parktheater, Eindhoven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 21 februari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oldenhermanns - Unsexed C.C. De tippe, Vledder
Stefano Keizers - Sorry Baby Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Isala Theater, Capelle aan den IJssel
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Kulturhus Holten, Holten
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Agnietenhof, Tiel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tineke Schouten - Highlights Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rayen Panday - Trigger Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 22 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger Energiehuis, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kampanje, Den Helder
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Zalencentrum De Colle, Kollum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Het Evertshuis, Bodegraven
Marcel Hensema - Alles in de hens Orpheus, Apeldoorn
Foto Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1 Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Dave Chappelle
Dave Chappelle Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Man, man, man, de Podcast Lux, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Max van den Burg - Paasbest Koningshof, Maassluis
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - BASTA! Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater De Veste, Delft
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Zaantheater, Zaandam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam

zondag 23 februari 2020

00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

maandag 24 februari 2020

00:00
Rayen Panday - Trigger Theater Floralis, Lisse
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Andermans veren Live! - Hoe goed wil je het hebben? De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina 2