Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parkgebouw
Rijssen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
C.C. De tippe
Vledder
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zalencentrum De Colle
Kollum
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Lux
Nijmegen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Musis
Arnhem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
donderdag 20 februari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 21 februari 2020
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 22 februari 2020
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
zondag 23 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 februari 2020
20:15
Andermans veren Live! - Hoe goed wil je het hebben?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
dinsdag 25 februari 2020
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Speeldoos, Baarn