Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Vooruit
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
C.C. Biekorf
Lebbeke
C.C. Zoetegem
Zottegem
C.C. De Steenoven
Herzele
Leietheater
Deinze
C.C. Lokeren
Lokeren
Vooruit
Gent
C.C. De Werf
Aalst
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
J.C. Ronse
Ronse/Renaix
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Cultuurhuis EMotia
Erpe-Mere
Theaterzaal Roxy
Temse
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. Nova
Wetteren
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Capitole
Gent
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Evergem
Evergem
C.C. De Herbakker
Eeklo
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
zaterdag 28 oktober 2023
20:00
Raf Coppens
C.C. Belgica, Dendermonde
vrijdag 10 november 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
donderdag 16 november 2023
20:00
Guga Baúl / Jonas Van Thielen
Vooruit, Gent
woensdag 29 november 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Capitole, Gent
donderdag 30 november 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Capitole, Gent
donderdag 07 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. Biekorf, Lebbeke
zaterdag 09 december 2023
Grof geschud - Kroost
C.C. Zoetegem, Zottegem
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Steenoven, Herzele
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Leietheater, Deinze
vrijdag 15 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. Lokeren, Lokeren
donderdag 21 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Vooruit, Gent
vrijdag 22 december 2023
Grof geschud - Kroost
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 12 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
Sven de Leijer - Liefde voor publiek
J.C. Ronse, Ronse/Renaix
zaterdag 13 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
donderdag 18 januari 2024
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Cultuurhuis EMotia, Erpe-Mere
vrijdag 19 januari 2024
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Theaterzaal Roxy, Temse
zaterdag 20 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
De Pit Buggenhout, Buggenhout
woensdag 31 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
donderdag 01 februari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 07 februari 2024
Grof geschud - Kroost
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 21 februari 2024
20:00
Lieven Scheire - A.i.
Capitole, Gent
donderdag 22 februari 2024
20:00
Lieven Scheire - A.i.
Capitole, Gent
vrijdag 23 februari 2024
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Capitole, Gent
donderdag 29 februari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Evergem, Evergem
vrijdag 01 maart 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Evergem, Evergem
zaterdag 09 maart 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
zaterdag 16 maart 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Lokeren, Lokeren
woensdag 27 maart 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Nova, Wetteren
vrijdag 29 maart 2024
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
donderdag 11 april 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Belgica, Dendermonde
zaterdag 13 april 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. Lokeren, Lokeren
zondag 14 april 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. De Plomblom, Ninove
vrijdag 19 april 2024
zaterdag 20 april 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
De Pit Buggenhout, Buggenhout
zaterdag 04 mei 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 08 mei 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 10 mei 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
zaterdag 11 mei 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Evergem, Evergem
dinsdag 14 mei 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Herbakker, Eeklo