Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
Werftheater
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Werftheater
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Klooster
Woerden
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater Idea
Soest
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
Flint
Amersfoort
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Idea
Soest
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Figi Theater
Zeist
Theater Aan de Slinger
Houten
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
Theater Idea
Soest
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Scala Theater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Scala Theater
Utrecht
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Het Klooster
Woerden
20:30
Scala Theater
Utrecht
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Scala Theater
Utrecht
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Flint
Amersfoort
vrijdag 23 oktober 2020
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 24 oktober 2020
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Podium Hoge Woerd, De Meern
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
dinsdag 27 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
woensdag 28 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Het Klooster, Woerden
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Werftheater, Utrecht
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kom, Nieuwegein
Anuar - Eerlijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Aan de Slinger, Houten
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 29 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Werftheater, Utrecht
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Speeldoos, Baarn
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Het Klooster, Woerden
Andries Tunru / Bas Birker / Jeroen Pater / Vincent Geers - Comedy Clo
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 30 oktober 2020
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Werftheater, Utrecht
Alex Ploeg - EGO
Theater Idea, Soest
Kiki Schippers - Meer
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Heel
Flint, Amersfoort
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Het Klooster, Woerden
Sanne Wallis de Vries - Heel
Flint, Amersfoort
zaterdag 31 oktober 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zondag 01 november 2020
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater Aan de Slinger, Houten
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater Aan de Slinger, Houten
dinsdag 03 november 2020
Jandino - Opgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Het Klooster, Woerden
Jandino - Opgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 04 november 2020
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - De Mens en Ik
Figi Theater, Zeist
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
donderdag 05 november 2020
Daniëlle Schel - OK
Theater Idea, Soest
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater de Speeldoos, Baarn
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Werftheater, Utrecht
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Werftheater, Utrecht
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 06 november 2020
Ronald Snijders - Een avond met mij
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van Kooten - Speeltijd
Het Klooster, Woerden
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van Kooten - Speeltijd
Het Klooster, Woerden
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 07 november 2020
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Maartje & Kine - Hoge Noot
Figi Theater, Zeist
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Maartje & Kine - Hoge Noot
Figi Theater, Zeist
maandag 09 november 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 november 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lisa Loeb - Extase
Podium Hoge Woerd, De Meern
woensdag 11 november 2020
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lisa Loeb - Extase
Podium Hoge Woerd, De Meern
donderdag 12 november 2020
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Het Klooster, Woerden
vrijdag 13 november 2020
André Manuel - Sneu
Theater Idea, Soest
zaterdag 14 november 2020
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Trigger
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - In het beste geval
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - In het beste geval
Werftheater, Utrecht
zondag 15 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 18 november 2020
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
donderdag 19 november 2020
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
vrijdag 20 november 2020
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Flint, Amersfoort
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 21 november 2020
19:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Het Klooster, Woerden
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
zondag 22 november 2020
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
woensdag 25 november 2020
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort