CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 aug
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 23 aug
Figi Theater
Zeist
15:00
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:15
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
wo 26 aug
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 27 aug
De Kattendans
Bergeijk
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Markant Uden
Uden
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 28 aug
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
za 29 aug
Zaal Nova,
Nazareth
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 30 aug
Theater de Spiegel
Zwolle
Grid
Antwerpen
Zuiderparktheater
Den Haag
Grid
Antwerpen
20:15
Singer Theater
Laren
ma 31 aug
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
di 01 sep
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
wo 02 sep
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Ahoy
Rotterdam
2
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 03 sep
Posttheater
Arnhem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 04 sep
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
za 05 sep
Mainstage
's-Hertogenbosch
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 06 sep
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
ma 07 sep
C.C. Genk
Genk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
di 08 sep
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
wo 09 sep
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Ethias Arena
Hasselt
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
do 10 sep
Mainstage
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Capitole
Gent
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vr 11 sep
Mainstage
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
za 12 sep
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. De Schakel
Waregem

zaterdag 22 augustus 2020

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Dolf Jansen Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Dolf Jansen Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zondag 23 augustus 2020

Ashton Brothers - A Medicine Show Figi Theater, Zeist
15:00
Arjen Lubach Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Arjen Lubach Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:15
Arjen Lubach Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd

woensdag 26 augustus 2020

Maartje & Kine - Speelbeesten Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Glodi Lugungu Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 27 augustus 2020

Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Speelbeesten Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Arjen Kleton Markant Uden, Uden

vrijdag 28 augustus 2020

Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Zuiderparktheater, Den Haag

zaterdag 29 augustus 2020

Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Zaal Nova,, Nazareth
Ashton Brothers - A Medicine Show Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Jandino Asporaat Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:30
Lebbis Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Lebbis Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zondag 30 augustus 2020

Ashton Brothers - A Medicine Show Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew Grid, Antwerpen
Francis van Broekhuizen Zuiderparktheater, Den Haag
Alex Agnew Grid, Antwerpen
20:15
Dolf Jansen Singer Theater, Laren

maandag 31 augustus 2020

Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Theater PePijn, Den Haag

dinsdag 01 september 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Brigitte Kaandorp Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

woensdag 02 september 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 Theater PePijn, Den Haag
20:00
Brigitte Kaandorp Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Posttheater, Arnhem
20:00
Rob Scheepers Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 03 september 2020

Guido Weijers - De Oudejaarsconference Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Rayen Panday Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Brigitte Kaandorp Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

vrijdag 04 september 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference De Kattendans, Bergeijk
19:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Zuiderparktheater, Den Haag

zaterdag 05 september 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:30
Johan Goossens Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Valvetronic Brassband Bostheater Ommen, Ommen
20:00
toneelgroep e poi De Speulkoel Anloo, Anloo
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Johan Goossens Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zondag 06 september 2020

Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Man, man, man, de Podcast Schouwburg Het Park, Hoorn

maandag 07 september 2020

Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA C.C. Genk, Genk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg

dinsdag 08 september 2020

20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nits Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

woensdag 09 september 2020

Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Ethias Arena, Hasselt
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

donderdag 10 september 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Agnew Capitole, Gent
Sanne Wallis de Vries - Heel Koninklijke Schouwburg, Den Haag

vrijdag 11 september 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Schouwburg Hengelo, Hengelo

zaterdag 12 september 2020

Man, man, man, de Podcast Schouwburg Odeon, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. De Schakel, Waregem
Pagina 2