Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
22:00
Theater De Veste
Delft
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
22:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
Maaspodium
Rotterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Maaspodium
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:30
Diligentia
Den Haag
Maaspodium
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C Warenar
Wassenaar
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Het Veur Theater
Leidschendam
SplotsZ
Roelofarendsveen
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
’t Reghthuys
Nieuwkoop
Zuiderparktheater
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Diligentia
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
vrijdag 02 oktober 2020
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
zaterdag 03 oktober 2020
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
dinsdag 06 oktober 2020
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
woensdag 07 oktober 2020
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 08 oktober 2020
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
vrijdag 09 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Alex Ploeg - EGO
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 10 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
20:00
Arie Vuyk
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
maandag 12 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
dinsdag 13 oktober 2020
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
woensdag 14 oktober 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 15 oktober 2020
Grof geschud - lijmen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Stoep, Spijkenisse
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
vrijdag 16 oktober 2020
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C Warenar, Wassenaar
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Theater De Willem, Papendrecht
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
SplotsZ, Roelofarendsveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C Warenar, Wassenaar
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 17 oktober 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lisa Loeb - Extase
’t Reghthuys, Nieuwkoop
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Arie Koomen - BOE!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Beperkt Houdbaar - De Première
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Ludens, Voorburg
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen