Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Punt
Vroomshoop
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
Het Punt
Vroomshoop
Mainstage
's-Hertogenbosch
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Genk
Genk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Ethias Arena
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Mainstage
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
21:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Ruchte
Someren
maandag 31 augustus 2020
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 01 september 2020
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 02 september 2020
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Steef de Jong - SISI BOY
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
René van der Gijp - GIJP Live! XL
Ahoy, Rotterdam
20:00
Rob Scheepers
Comedy Club Haug, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 03 september 2020
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Rayen Panday
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 04 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
19:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Steef de Jong - SISI BOY
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
zaterdag 05 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Helligen Hendrik - Zotte Zomer Parade
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Valvetronic Brassband
Bostheater Ommen, Ommen
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
zondag 06 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 07 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
C.C. Genk, Genk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
dinsdag 08 september 2020
20:00
Nits
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 09 september 2020
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 10 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
19:30
Grof geschud / Lisa Ostermann / Vlamousse - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Alex Agnew
Capitole, Gent
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Kardol - Welkom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Klooster, Woerden
vrijdag 11 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Grof geschud - lijmen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren