Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Kleine Willem
Enschede
19:30
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
MECC
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
21:30
De Dillewijn
Ankeveen
19:30
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
De Zwaan
Uitgeest
19:00
De Zwaan
Uitgeest
DeMess
Naarden
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
DRU Industriepark
Ulft
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
vrijdag 27 november 2020
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
Maartje & Kine - Speelbeesten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nesim - TaBoe!
Koningshof, Maassluis
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
zaterdag 28 november 2020
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Agnietenhof, Tiel
20:00
Lebbis - De Ervaring
ATLAS Theater, Emmen
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Bon theater, Medemblik
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:30
Nesim - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
Man, man, man, de Podcast
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Johan Goossens - In het beste geval
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Oosterpoort, Groningen
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
DeMess, Naarden
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
Martijn Kardol - Welkom
DRU Industriepark, Ulft
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ronald Snijders - Een avond met mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Mainstage, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis