CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 15 jul
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
21:00
Deventer Schouwburg
Deventer
za 17 jul
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ma 19 jul
20:00
Park Theater
Peer
wo 21 jul
20:00
Kruidtuin
Mechelen
do 22 jul
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Singer Theater
Laren
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 23 jul
20:00
Kruidtuin
Mechelen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
zo 25 jul
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
wo 04 aug
18:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
za 07 aug
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Zuiderparktheater
Den Haag
wo 11 aug
Singer Theater
Laren
do 12 aug
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posthuis Theater
Heerenveen
vr 13 aug
Flint
Amersfoort
Posthuis Theater
Heerenveen
za 14 aug
Posthuis Theater
Heerenveen
di 17 aug
De Meenthe
Steenwijk
wo 18 aug
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Meenthe
Steenwijk
do 19 aug
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
za 21 aug
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
zo 22 aug
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
di 24 aug
Schouwburg de Lawei
Drachten
wo 25 aug
Schouwburg de Lawei
Drachten
do 26 aug
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
vr 27 aug
Theater Hof 88
Almelo
Kursaal Oostende
Oostende
za 28 aug
Theater Hof 88
Almelo
Kursaal Oostende
Oostende
zo 29 aug
Schouwburg Ogterop
Meppel
ma 30 aug
Schouwburg Ogterop
Meppel
di 31 aug
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
do 02 sep
Fransche School Culemborg
Culemborg
vr 03 sep
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kunstgreep
Oostzaan
za 04 sep
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zo 05 sep
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
AFAS Live
Amsterdam
wo 08 sep
20:00
Chassé Theater
Breda
do 09 sep
20:00
Chassé Theater
Breda
vr 10 sep
20:00
Chassé Theater
Breda
za 11 sep
20:30
Posttheater
Arnhem
zo 12 sep
15:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
ma 13 sep
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 14 sep
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
wo 15 sep
Theater Concordia
Enschede
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
do 16 sep
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 17 sep
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
za 18 sep
Theater Ludens
Voorburg
Philharmonie Haarlem
Haarlem
1
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
wo 22 sep
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 23 sep
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
vr 24 sep
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 25 sep
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
zo 26 sep
AFAS Live
Amsterdam
ma 27 sep
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
di 28 sep
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle

donderdag 15 juli 2021

20:00
De Amsterdamse Zomer: Guido Weijers Olympisch Stadion, Amsterdam
21:00
Roué Verveer Deventer Schouwburg, Deventer

zaterdag 17 juli 2021

19:00
Roué Verveer Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Roué Verveer Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen

maandag 19 juli 2021

20:00
Alex Agnew Park Theater, Peer

woensdag 21 juli 2021

20:00
Botaniek Live: Alex Agnew Kruidtuin, Mechelen

donderdag 22 juli 2021

20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Singer Theater, Laren

vrijdag 23 juli 2021

20:00
Botaniek Live: Bart Cannaerts / Bert Gabriels / Joost van Hyfte / Xand Kruidtuin, Mechelen
Yentl en de Boer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

zondag 25 juli 2021

woensdag 04 augustus 2021

18:00
Xander de Rycke Openluchttheater Rivierenhof, Deurne

zaterdag 07 augustus 2021

Peter Pannekoek Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

woensdag 11 augustus 2021

Peter Pannekoek Singer Theater, Laren

donderdag 12 augustus 2021

Peter Pannekoek Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arjen Lubach Posthuis Theater, Heerenveen

vrijdag 13 augustus 2021

Peter Pannekoek Flint, Amersfoort
Arjen Lubach Posthuis Theater, Heerenveen

zaterdag 14 augustus 2021

Arjen Lubach Posthuis Theater, Heerenveen

dinsdag 17 augustus 2021

Arjen Lubach De Meenthe, Steenwijk

woensdag 18 augustus 2021

Peter Pannekoek Podium Hoge Woerd, De Meern
Arjen Lubach De Meenthe, Steenwijk

donderdag 19 augustus 2021

Peter Pannekoek De Kunstgreep, Oostzaan
Arjen Lubach De Meenthe, Steenwijk

zaterdag 21 augustus 2021

20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Openluchttheater Rivierenhof, Deurne

zondag 22 augustus 2021

20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Openluchttheater Rivierenhof, Deurne

dinsdag 24 augustus 2021

Arjen Lubach Schouwburg de Lawei, Drachten

woensdag 25 augustus 2021

Arjen Lubach Schouwburg de Lawei, Drachten

donderdag 26 augustus 2021

Peter Pannekoek Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Arjen Lubach Schouwburg de Lawei, Drachten

vrijdag 27 augustus 2021

Peter Pannekoek Theater Hof 88, Almelo
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Kursaal Oostende, Oostende

zaterdag 28 augustus 2021

Peter Pannekoek Theater Hof 88, Almelo
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Kursaal Oostende, Oostende

zondag 29 augustus 2021

Arjen Lubach Schouwburg Ogterop, Meppel

maandag 30 augustus 2021

Arjen Lubach Schouwburg Ogterop, Meppel

dinsdag 31 augustus 2021

Arjen Lubach Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Alex Agnew Openluchttheater Rivierenhof, Deurne

donderdag 02 september 2021

Peter Pannekoek Fransche School Culemborg, Culemborg

vrijdag 03 september 2021

Peter Pannekoek Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper De Kunstgreep, Oostzaan

zaterdag 04 september 2021

Peter Pannekoek Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arjen Lubach Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zondag 05 september 2021

Arjen Lubach Stadsschouwburg Groningen, Groningen

woensdag 08 september 2021

20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Chassé Theater, Breda

donderdag 09 september 2021

20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Chassé Theater, Breda

vrijdag 10 september 2021

20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Chassé Theater, Breda

zaterdag 11 september 2021

20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Posttheater, Arnhem

zondag 12 september 2021

maandag 13 september 2021

20:00
John Cleese Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 14 september 2021

20:00
John Cleese - The Last Time To See Me Before I Die Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Martiniplaza, Groningen
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam

woensdag 15 september 2021

Peter Pannekoek Theater Concordia, Enschede
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Martiniplaza, Groningen
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
20:30
Jandino - Opgefokt Posttheater, Arnhem

donderdag 16 september 2021

Peter Pannekoek Theater Concordia, Enschede
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
20:30
Jandino - Opgefokt Posttheater, Arnhem
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

vrijdag 17 september 2021

Peter Pannekoek Theater Ludens, Voorburg
20:30
Jandino - Opgefokt Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk

zaterdag 18 september 2021

Peter Pannekoek Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arie Koomen - BOE! Kennemer Theater, Beverwijk

woensdag 22 september 2021

Peter Pannekoek Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

donderdag 23 september 2021

Peter Pannekoek Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino - Opgefokt Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Deventer Schouwburg, Deventer

vrijdag 24 september 2021

Peter Pannekoek Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Jandino - Opgefokt Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arie Koomen - BOE! Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 25 september 2021

Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Cultuurhuis de Leest, Izegem
Peter Pannekoek Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino - Opgefokt Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Anuar - Eerlijk C.C. Bacchus, Aalsmeer

zondag 26 september 2021

Jimmy Carr AFAS Live, Amsterdam

maandag 27 september 2021

dinsdag 28 september 2021

Peter Pannekoek Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Theater de Spiegel, Zwolle
Pagina 2