CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 sep
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Openluchttheater Oosterhout
Oosterhout
za 10 sep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Kik
Elst
Mimik
Deventer
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
zo 11 sep
20:00
La Madeleine
Brussel
ma 12 sep
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
di 13 sep
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 14 sep
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
do 15 sep
Podium Hoge Woerd
De Meern
CC De Warandepoort
Tervuren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 16 sep
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
CC De Warandepoort
Tervuren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Molenberg
Delfzijl
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 17 sep
Theater Hof 88
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft

vrijdag 09 september 2022

Theo Maassen - Onbekend Terrein Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Henny Huisman - het achterste van mijn tong De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Rayen Panday - Focus Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Theater PePijn, Den Haag
20:30
René Van Meurs - 2636 Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Guido Weijers - Zomertournee Openluchttheater Oosterhout, Oosterhout

zaterdag 10 september 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Restante Theater De Kik, Elst
Nathalie Baartman - SNAK Mimik, Deventer
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Focus Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Guido Weijers - Zomertournee De Weijer, Boxmeer
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie Posttheater, Arnhem
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Fransche School Culemborg, Culemborg

zondag 11 september 2022

maandag 12 september 2022

Theo Maassen - Onbekend Terrein De Weijer, Boxmeer
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien Theater aan het Vrijthof, Maastricht

dinsdag 13 september 2022

Theo Maassen - Onbekend Terrein Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Drew Lynch - Speech Therapy Tour Zuiderpershuis, Antwerpen
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater PePijn, Den Haag
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 14 september 2022

Jan Beuving - Restante Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Saman Amini's integratieplan Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
René Van Meurs - 2636 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Freek De Jonge - De Schreef Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Chassé Theater, Breda
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater de Liefde, Haarlem
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 15 september 2022

Jan Beuving - Restante Podium Hoge Woerd, De Meern
Alex Agnew - Wake me up when it's over CC De Warandepoort, Tervuren
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Saman Amini's integratieplan Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
René Van Meurs - 2636 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Hof 88, Almelo
20:30
Freek De Jonge - De Schreef Theater Ludens, Voorburg
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rarko Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 16 september 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! De Eendracht, Gemert
Martijn Crins - Mesthoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over CC De Warandepoort, Tervuren
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Molenberg, Delfzijl
19:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater De Veste, Delft
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Koningshof, Maassluis
20:15
Rayen Panday - Focus C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René Van Meurs - 2636 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Weijer, Boxmeer
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 17 september 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving - Restante Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Theo Maassen - Onbekend Terrein Philharmonie Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Saman Amini's integratieplan Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater De Veste, Delft
Pagina 2