Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Ogtent
Duiven
World Forum Theater
Den Haag
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
C.C. De kern
Wilrijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Mimik
Deventer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Weijer
Boxmeer
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
CC De Warandepoort
Tervuren
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
CC De Warandepoort
Tervuren
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Hof 88
Almelo
vrijdag 09 september 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Ogtent, Duiven
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater PePijn, Den Haag
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Dorpshuis Renesse, Renesse
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. De kern, Wilrijk
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
René Van Meurs - 2636
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 10 september 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Guido Weijers - Zomertournee
De Weijer, Boxmeer
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Wesopa Weesp, Weesp
Jan Beuving - Restante
Theater De Kik, Elst
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater PePijn, Den Haag
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - SNAK
Mimik, Deventer
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Cpunt Theater, Hoofddorp
zondag 11 september 2022
20:00
Maz Jobrani
La Madeleine, Brussel
maandag 12 september 2022
20:30
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Goeie Tukkers Zijn Geen Mf (theater, Cabaret, Dialect) André Manuel, T
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Onbekend Terrein
De Weijer, Boxmeer
dinsdag 13 september 2022
20:00
Drew Lynch - Speech Therapy Tour
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Marcel Van Roosmalen En Gijs Groenteman - De Pannekoekencaravan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Willem, Papendrecht
woensdag 14 september 2022
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jan Beuving - Restante
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Chassé Theater, Breda
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
C.C. 't Gasthoes, Horst
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
René Van Meurs - 2636
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Saman Amini's integratieplan
Werftheater, Utrecht
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Willem, Papendrecht
donderdag 15 september 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
CC De Warandepoort, Tervuren
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Restante
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
22:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rarko
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
René Van Meurs - 2636
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 16 september 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
CC De Warandepoort, Tervuren
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Eendracht, Gemert
19:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Parnassos, Utrecht
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Crins - Mesthoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Weijer, Boxmeer
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Koningshof, Maassluis
20:15
Rayen Panday - Focus
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René Van Meurs - 2636
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 17 september 2022
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater de Speeldoos, Baarn
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Hof 88, Almelo