Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
14:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
DeLaMar
Amsterdam
18:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Munttheater
Weert
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
De Spil
Roeselare
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
't Onkrooid
Arendonk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
zondag 27 november 2022
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Wilminktheater, Enschede
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater de Kampanje, Den Helder
14:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
18:30
Debby Petter: Niet te geloven!
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
DeLaMar, Amsterdam
18:00
Srefidensi Comedy Show
Meervaart, Amsterdam
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 28 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Diligentia, Den Haag
dinsdag 29 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Saman Amini's integratieplan
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Diligentia, Den Haag
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 30 november 2022
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater De Lievekamp, Oss
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kiki Schippers - Meer
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Ploeg - Ego
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
René Van Meurs - 2636
De Meerpaal, Dronten
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Restante
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Diligentia, Den Haag
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
De Molenberg, Delfzijl
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 01 december 2022
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Munttheater, Weert
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Agnietenhof, Tiel
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater aan de Schie, Schiedam
Bas Birker - in blijde verachting
De Spil, Roeselare
20:00
Victor Luis van Es
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Zinin, Nijverdal
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Nh Café: Uit De Hoge Hoed Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Kiki Schippers - Meer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Alex Ploeg - Ego
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Patrick Laureij - Live
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schaffelaartheater, Barneveld
Jan Beuving - Restante
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Stijn van de Voorde
't Onkrooid, Arendonk
20:15
René Van Meurs - 2636
Meervaart, Amsterdam
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Meervaart, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Griffioen, Amstelveen