Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
dinsdag 06 juni 2023
Pieter Derks - Uit Het Niets
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Diligentia, Den Haag
woensdag 07 juni 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Uit Het Niets
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Kardol - De Situatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Comedy Nacht Met O.a. Yunus Aktas En Glodi Lugungu
Effenaar, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Erik van Muiswinkel - Moojen Ligjes in de Lugt
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Jonathan van Ness
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Diligentia, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 08 juni 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
René Van Meurs - 2636
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Erik Van Looy "verslaafd"
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol - De Situatie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 09 juni 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
René van Meurs
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jay Francis
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Knock Out Comedy Crew
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Flint, Amersfoort
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Theater de Liefde, Haarlem
zaterdag 10 juni 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Veste, Delft
19:30
Henry van Loon
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jay Francis
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rosa Da Silva - Dat wil je
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
Markant Uden, Uden
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Meerpaal, Dronten
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Flint, Amersfoort
20:30
Musa - Schaakmat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 11 juni 2023
15:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
Markant Uden, Uden
maandag 12 juni 2023
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 13 juni 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Preacher Lawson
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 14 juni 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Diligentia, Den Haag
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater Sneek, Sneek
donderdag 15 juni 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Parktheater, Eindhoven
20:00
Herman van Veen - De voorstelling
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jay Francis
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Youp van ’t Hek - De Laatste Ronde
Openluchttheater Cabrio, Soest
vrijdag 16 juni 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Herman van Veen - De voorstelling
Schouwburg Hengelo, Hengelo