CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 11
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 jan
Theaterzaal Roxy
Temse
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Vaillant
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
za 20 jan
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
Het Trefpunt
Warmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Weijer
Boxmeer
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Kik
Elst
Het Musiater
Zevenaar
Kennemer Theater
Beverwijk
De Pit Buggenhout
Buggenhout
De Cammeleur
Dongen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Werftheater
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
DeMess
Naarden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
zo 21 jan
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Theater De Storm
Winterswijk
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
ma 22 jan
Theater Floralis
Lisse
di 23 jan
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven

vrijdag 19 januari 2024

Michael van Peel - Welcome to the rebellion Theaterzaal Roxy, Temse
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Mythe, Goes
20:00
Mouna Laroussi - Waanzien Theater de Vaillant, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Theater De Tuin, Leusden
20:15
Cabarestafette Theater De Veste, Delft
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter! Theater Concordia, Haastrecht
20:15
De Gestampte Meisjes - Dream On Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Urbanus Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella De Meenthe, Steenwijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater De Veste, Delft
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Theater De Veste, Delft
20:15
Andries Tunru - Marmer Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Fred Delfgaauw - Fred Delfgaauw Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet De Kattendans, Bergeijk
20:30
Joosen en de Jager - Aanklonteren Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het Leven Posttheater, Arnhem
20:30
Guido Weijers - Momentum Theater Ludens, Voorburg
20:30
Aaron Elstak - TOETJE Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Phi Nguyen - Het leven van Phi Meervaart, Amsterdam
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
André Manuel - De zieke geest Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Mads Wittermans - The meeting Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Ivy en de rest Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Agora Theater Druten, Druten

zaterdag 20 januari 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH De Kattendans, Bergeijk
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Theater de Bussel, Oosterhout
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater Sneek, Sneek
Ruud Smulders - Rudiversum Zaantheater, Zaandam
Man man man, de podcast - Koud Zweet Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Ja, Leuk Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Verelst - Ten Aarzel Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij Posttheater, Arnhem
Musa - Schaakmat Podium Mozaiek, Amsterdam
Valentina Tóth - Wildbloei Het Trefpunt, Warmond
Henry van Loon - Jannie the show dog Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Karma De Weijer, Boxmeer
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Agnietenhof, Tiel
Grof geschud - Kroost Theater De Kik, Elst
Anuar - Made in Holland Het Musiater, Zevenaar
Chris Verlaan - De Kringloper Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over De Pit Buggenhout, Buggenhout
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden De Cammeleur, Dongen
Roué Verveer - Gewoon Roué Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Max van den Burg - Tijd voor Max Werftheater, Utrecht
Pieter Jouke - Sluikstort Jan van Besouw, Goirle
Nina De La Parra - BloodBitches Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Momentum Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
William Boeva - 13 Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het Leven Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! BaronTheater, Opende
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella De Meenthe, Steenwijk
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Spant!, Bussum
20:15
Mads Wittermans - The meeting Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Ivy en de rest De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot DeMess, Naarden
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Joosen en de Jager - Aanklonteren Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
De Gestampte Meisjes - Dream On Theater Ludens, Voorburg
20:30
Femke Vernij - op volle kracht Vestzaktheater, Enschede
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Perron-3, Rosmalen
20:30
André Manuel - De zieke geest Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadstheater Arnhem, Arnhem

zondag 21 januari 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Man man man, de podcast - Koud Zweet Theater de Spiegel, Zwolle
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Theater De Storm, Winterswijk
15:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis

maandag 22 januari 2024

Rayen Panday - Karma Theater Floralis, Lisse

dinsdag 23 januari 2024

Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Parktheater, Eindhoven
Pagina 11