CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 11
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 apr
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Meervaart
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
21:30
Werftheater
Utrecht
zo 25 apr
Agnietenhof
Tiel
ma 26 apr
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
di 27 apr
Agnietenhof
Tiel
wo 28 apr
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
do 29 apr
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 30 apr
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Kulturhus
Borne
za 01 mei
C.C. De Kinkel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater De Kik
Elst
zo 02 mei
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
ma 03 mei
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
di 04 mei
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
wo 05 mei
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
do 06 mei
Wilminktheater
Enschede
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

zaterdag 24 april 2021

20:15
Beperkt Houdbaar - De Première Dok6, Panningen
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater de Purmaryn, Purmerend
Finalistentour 2020 - BNNVARA Leids Cabaret Festival Meervaart, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
21:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht

zondag 25 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel

maandag 26 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
IAM Vorst Nationaal, Brussel

dinsdag 27 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel

woensdag 28 april 2021

Ronald Snijders - Een avond met mij Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Verelst - Amai Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino - Opgefokt TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fred van Leer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
René van Meurs - Hunkert De Maaspoort, Venlo
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Schouwburg Odeon, Zwolle

donderdag 29 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ronald Snijders - Een avond met mij De Meerpaal, Dronten
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Man, man, man, de Podcast TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino - Opgefokt Zaantheater, Zaandam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Dok6, Panningen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
René van Meurs - Hunkert Munttheater, Weert
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Toegift, Den Hoorn
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 30 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino - Opgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… De Domijnen, Sittard
20:15
Lisa Loeb - Extase De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
LOS - Lusten en Lasten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Dok6, Panningen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens - In het beste geval C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen ATLAS Theater, Emmen

zaterdag 01 mei 2021

Anne Neuteboom - Hit me baby one more time C.C. De Kinkel, Bemmel
Vlamousse - Saampies Posttheater, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
René van Meurs - Hunkert Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jandino - Opgefokt De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Diligentia, Den Haag
20:15
Johan Goossens - In het beste geval Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Energiehuis, Dordrecht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Kik, Elst

zondag 02 mei 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss

maandag 03 mei 2021

20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
René van Meurs - Hunkert Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

dinsdag 04 mei 2021

20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

woensdag 05 mei 2021

20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen

donderdag 06 mei 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jandino - Opgefokt De Maaspoort, Venlo
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina 11