CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 11
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 03 nov
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Mimik
Deventer
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
vr 04 nov
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Pand P
Eindhoven
De hoogte
Winsum
Flint
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Goudse Schouwburg
Gouda
19:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Naat Piek
Uden
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:15
Theater aan de Schie
Schiedam
za 05 nov
De Smeltkroes
Maarheeze
Kulturhus
Denekamp
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Amare
Den Haag
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Naat Piek
Uden
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
zo 06 nov
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
ma 07 nov
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater Floralis
Lisse
di 08 nov
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam

donderdag 03 november 2022

20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Dok6, Panningen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig De Molenberg, Delfzijl
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Hoftheater, Raalte
20:15
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme De Maaspoort, Venlo
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lebbis - De Ziel Theater Sneek, Sneek
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Singer Theater, Laren
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
n00b speelt n00b Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Parktheater, Eindhoven
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat De Meerpaal, Dronten
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Werftheater, Utrecht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Mimik, Deventer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel

vrijdag 04 november 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan De Harmonie, Leeuwarden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Crins - Mesthoop Pand P, Eindhoven
Nathalie Baartman - SNAK De hoogte, Winsum
Theo Maassen - Onbekend Terrein Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - De laatste ronde Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Uit Het Niets Goudse Schouwburg, Gouda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
René Van Meurs - 2636 C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Saman Amini's integratieplan Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater Sneek, Sneek
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Dakota, Den Haag
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater Naat Piek, Uden
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best De Eendracht, Gemert
20:15
Rayen Panday - Focus van Beresteyn, Veendam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen ATLAS Theater, Emmen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Het Trefpunt, Warmond
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Merijn Scholten - Solo BREStheater, Brielle
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Ludens, Voorburg
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Gryphus, Vierlingsbeek
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater aan de Schie, Schiedam

zaterdag 05 november 2022

Max van den Burg - Cultureel erfgoed De Smeltkroes, Maarheeze
Christel de Laat - Hoe dan?! Kulturhus, Denekamp
Jan Beuving - Restante Figi Theater, Zeist
Theo Maassen - Onbekend Terrein Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Rayen Panday - Focus Parktheater, Eindhoven
20:00
René Van Meurs - 2636 Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Lebbis - De Ziel Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
n00b speelt n00b Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Meervaart, Amsterdam
20:15
Saman Amini's integratieplan Amare, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater Naat Piek, Uden
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Weijer, Boxmeer
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
André Manuel - Sneu Theater PePijn, Den Haag
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater De Omval, Diemen

zondag 06 november 2022

20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater de Purmaryn, Purmerend

maandag 07 november 2022

20:00
Freek De Jonge - De Schreef Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Merijn Scholten - Solo Theater Floralis, Lisse

dinsdag 08 november 2022

Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina 11