Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
BREStheater
Brielle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Allemanswaard
Amerongen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Genk
Genk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. De Kei
Reusel
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Pand P
Eindhoven
DNK
Assen
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Prinsenhof
Best
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
De Skâns
Gorredijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Pook
Oostknollendam
C.C. Genk
Genk
20:00
C-Mine
Genk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Bellevue
Amsterdam
G.C. De Wildeman
Herent
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Posttheater
Arnhem
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Prinsenhof
Best
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Ons Tejater
Lieshout
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Wilminktheater
Enschede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bellevue
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 21 oktober 2021
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Lievekamp, Oss
Grof geschud - Broeden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Uit het niets
BREStheater, Brielle
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Allemanswaard, Amerongen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 22 oktober 2021
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Koningshof, Maassluis
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Veur Theater, Leidschendam
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. De Kei, Reusel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Kampanje, Den Helder
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Pand P, Eindhoven
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
DNK, Assen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lebbis - De Ziel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Posttheater, Arnhem
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
René van Meurs - Hunkert
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Skâns, Gorredijk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Pook, Oostknollendam
zaterdag 23 oktober 2021
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
20:00
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C-Mine, Genk
20:00
André Manuel - Sneu
Agnietenhof, Tiel
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Bellevue, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. De Wildeman, Herent
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Maaspoort, Venlo
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Posttheater, Arnhem
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Den Herd, Bladel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Posttheater, Arnhem
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Cultura, Ede
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Ons Tejater, Lieshout
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 24 oktober 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Bellevue, Amsterdam
18:30
Maarten Westra Hoekzema
Beauforthuis, Austerlitz
Man, man, man, de Podcast
Wilminktheater, Enschede
Maxime Gasteuil
Koninklijk Circus, Brussel
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 25 oktober 2021
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam