Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Herd
Bladel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Domijnen
Sittard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:30
BREStheater
Brielle
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
16:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
vrijdag 28 januari 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
C.C. Den Herd, Bladel
Martijn Crins - Mesthoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 29 januari 2022
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
van Beresteyn, Veendam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Zinin, Nijverdal
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Mythe, Goes
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Markant Uden, Uden
20:15
Cabarestafette 21-22
Markant Uden, Uden
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Uit het niets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lebbis - De Ziel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Domijnen, Sittard
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
C.C. Stroud, Putten
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
BREStheater, Brielle
zondag 30 januari 2022
14:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Schouwburg de Lawei, Drachten
16:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 31 januari 2022
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 01 februari 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
André Manuel - Sneu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Andries Tunru - In Theorie
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Het Klooster, Woerden
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
woensdag 02 februari 2022
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Vianen, Vianen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Leest, Waalwijk
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater de Koornbeurs, Franeker
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
André Manuel - Sneu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wouter Deprez - Speech
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving - Restante
C.C Warenar, Wassenaar
donderdag 03 februari 2022
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Wilminktheater, Enschede
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - SNAK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Boerderij, Huizen
21:00
René van Meurs - 2636
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
André Manuel - Sneu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette 21-22
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem