Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Ethias Arena
Hasselt
C.C. De Steenoven
Herzele
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Ons Tejater
Lieshout
Het Musiater
Zevenaar
Theater Kerkrade
Kerkrade
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ekerse Theaterzaal
Ekeren
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
013
Tilburg
19:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
21:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ethias Arena
Hasselt
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Chassé Theater
Breda
Theater De Kik
Elst
Colosseum Dokkum
Dokkum
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
Figi Theater
Zeist
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Mark Liebrecht Schouwburg
Mortsel
19:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Paardenkathedraal
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Wilminktheater
Enschede
21:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Nieuwe Kolk
Assen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Mark Liebrecht Schouwburg
Mortsel
14:30
Diligentia
Den Haag
15:00
Zaantheater
Zaandam
donderdag 27 oktober 2022
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Saman Amini's integratieplan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Meervaart, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Den heuvel, Alphen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 28 oktober 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Steenoven, Herzele
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Ons Tejater, Lieshout
Nathalie Baartman - SNAK
Het Musiater, Zevenaar
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Theater Kerkrade, Kerkrade
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Wilminktheater, Enschede
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg - Ego
Theater De Willem, Papendrecht
Andries Tunru - In Theorie
Dok6, Panningen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Jimmy Carr
013, Tilburg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:00
René Van Meurs - 2636
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
De Meerpaal, Dronten
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Parktheater, Eindhoven
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Saman Amini's integratieplan
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Singer Theater, Laren
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Patrick Laureij - Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lebbis - De Ziel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Veste, Delft
20:30
n00b speelt n00b
Theater De Omval, Diemen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Liefde, Haarlem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zaterdag 29 oktober 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Martijn Crins - Mesthoop
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Kik, Elst
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Colosseum Dokkum, Dokkum
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Jannie the Showdog
C.C. Deurne, Deurne
Ronald Snijders - Een avond met mij
Figi Theater, Zeist
Andries Tunru - In Theorie
Theater Zinin, Nijverdal
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Schouwburg Het Park, Hoorn
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Mark Liebrecht Schouwburg, Mortsel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Saman Amini's integratieplan
Theater de Paardenkathedraal, Utrecht
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Zaantheater, Zaandam
20:00
Patrick Laureij - Live
Theater de Mythe, Goes
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Agnietenhof, Tiel
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Figi Theater, Zeist
20:15
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Diligentia, Den Haag
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Veste, Delft
20:30
n00b speelt n00b
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Lebbis - De Ziel
Wilminktheater, Enschede
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zondag 30 oktober 2022
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
De Nieuwe Kolk, Assen
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Mark Liebrecht Schouwburg, Mortsel
14:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Diligentia, Den Haag
15:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Zaantheater, Zaandam