CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 12
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 07 dec
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 08 dec
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Musiater
Zevenaar
Theater Geert Teis
Stadskanaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
21:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
do 09 dec
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Mimik
Deventer
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Singer Theater
Laren
De Djoelen
Oud-Turnhout
Minnepoort
Leuven
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
vr 10 dec
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
De Mattelier
Groenlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Dok6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kulturhus
Denekamp
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C Warenar
Wassenaar
Junushoff Theater
Wageningen
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
1
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Lanaken
Lanaken
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Bolwerk
Sneek

dinsdag 07 december 2021

20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
René van Meurs - Hunkert Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter TAQA Theater De Vest, Alkmaar

woensdag 08 december 2021

Peter Pannekoek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Singer Theater, Laren
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nathalie Baartman - SNAK Het Musiater, Zevenaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Uit het niets Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ali B - Koorts De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabarestafette 21-22 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino - Opgefokt Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Flint, Amersfoort
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater De Omval, Diemen
20:30
Lebbis - De Ziel Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter TAQA Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 09 december 2021

Peter Pannekoek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving - Restante De Kleine Komedie, Amsterdam
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Mimik, Deventer
Nathalie Baartman - SNAK Hoftheater, Raalte
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets Singer Theater, Laren
Els de Schepper - Ziet ze vliegen De Djoelen, Oud-Turnhout
Grof geschud - Broeden Minnepoort, Leuven
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jandino - Opgefokt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Oldenhermanns - FCKED De Molenberg, Delfzijl
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater Sneek, Sneek
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Meervaart, Amsterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Muze, Noordwijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Vincent Bijlo - Functie elders Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Arie Koomen - BOE! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Murth Mossel - Tot Op Dat Moment: De Evaluatie Posttheater, Arnhem
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Podium Hoge Woerd, De Meern
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadstheater Arnhem, Arnhem

vrijdag 10 december 2021

Peter Pannekoek Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Herboren De Mattelier, Groenlo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Christel de Laat - Hoe dan?! Dok6, Panningen
Jan Beuving - Restante De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK Kulturhus, Denekamp
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Kasper van der Laan - 1 Kilo Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen C.C Warenar, Wassenaar
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Junushoff Theater, Wageningen
Foto Youp van 't Hek - De laatste ronde
Youp van 't Hek - De laatste ronde Cultureel Centrum Heerde, Heerde
1
Pieter Derks - Uit het niets Lindenberg Theater, Nijmegen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. Lanaken, Lanaken
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Andries Tunru - In Theorie Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Comedy Café Het Bolwerk, Sneek
Pagina 12