CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 12
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 05 apr
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Mimik
Deventer
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
za 06 apr
Markant Uden
Uden
C.C. 't Gasthoes
Horst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Walhalla
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. `t Schaliken
Herentals
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Skâns
Gorredijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Het Trefpunt
Warmond
zo 07 apr
Het Theater Blaricum
Blaricum
De Drie Linden
Prinsenbeek
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
15:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
ma 08 apr
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
di 09 apr
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht

vrijdag 05 april 2024

Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Jouke - Sluikstort Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Jochen Otten - De kwaadste nog niet Theater De Tuin, Leusden
20:00
Guido Weijers - Momentum Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Martiniplaza, Groningen
20:00
Sezgin Gülec - Try outs Mimik, Deventer
20:00
Veldhuis & Kemper Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar De Reggehof, Goor
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Urbanus - Bis, bis, bis! Theater de Mythe, Goes
20:15
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Cabarestafette Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Lotte Velvet - Carrousel Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Fabian Franciscus - Loskomen Theater Idea, Soest
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Daniël Arends - High Class Bitch Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Zaantheater, Zaandam
20:30
ComedyPact Festival - on tour Agora Theater Druten, Druten

zaterdag 06 april 2024

Christel de Laat - En door?! Markant Uden, Uden
Martijn Crins - Mesthoop C.C. 't Gasthoes, Horst
Lucky Fonz III - Moederland TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mouna Laroussi - Waanzien Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - De kwaadste nog niet Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Overkill Het Postkantoor, Bovenkarspel
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Ja, Leuk Flint, Amersfoort
Patrick Nederkoorn - Hoogtij DeLaMar, Amsterdam
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen Het Veur Theater, Leidschendam
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs) Theater Walhalla, Rotterdam
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water? Wesopa Weesp, Weesp
Yentl En De Boer - Modderkruipers Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Peter Pannekoek - Dna Schouwburg Odeon, Zwolle
Valentina Tóth - Wildbloei Chassé Theater, Breda
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Kennemer Theater, Beverwijk
Rob Scheepers - Weerlicht C.C. Den Herd, Bladel
Tobi Kooiman - Best of 2 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Chris Verlaan - De Kringloper Posttheater, Arnhem
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem C.C. `t Schaliken, Herentals
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Jouke - Sluikstort De Skâns, Gorredijk
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Stefan Hendrikx - Who's the man Agnietenhof, Tiel
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Agnietenhof, Tiel
20:15
Fabian Franciscus - Loskomen Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Merijn Scholten - Team solo Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Theater Vianen, Vianen
20:15
ComedyPact Festival - on tour Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Het Musiater, Zevenaar
20:15
De Meiden Van Toen - Zienderogen Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Het Trefpunt, Warmond

zondag 07 april 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Het Theater Blaricum, Blaricum
Rob Scheepers - Weerlicht De Drie Linden, Prinsenbeek
15:00
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Theater de Schalm, Veldhoven

maandag 08 april 2024

dinsdag 09 april 2024

Veldhuis & Kemper Theater Idea, Soest
Vlamousse - In den beginne Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tobi Kooiman - Best of 2 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Merijn Scholten - Team solo Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pagina 12