Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Concertgebouw
Brugge
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Paardenkathedraal
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Mimik
Deventer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Singer Theater
Laren
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Flint
Amersfoort
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
zondag 30 oktober 2022
20:30
Jimmy Carr - Terribly Funny Tour
De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 31 oktober 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Marcel Van Roosmalen En Gijs Groenteman - De Pannekoekencaravan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Floralis, Lisse
20:00
Arnout van den Bossche
Concertgebouw, Brugge
dinsdag 01 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Saman Amini's integratieplan
Theater de Paardenkathedraal, Utrecht
Ronald Snijders - Een avond met mij
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Zaantheater, Zaandam
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Wilminktheater, Enschede
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater De Veste, Delft
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 02 november 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Saman Amini's integratieplan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Uit Het Niets
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - DNA
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Mimik, Deventer
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Merijn Scholten - Solo
Het Klooster, Woerden
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jeroens Clan
De Oosterpoort, Groningen
Jan Beuving - Restante
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Het Wennekerpand, Schiedam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 03 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
DRU Industriepark, Ulft
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Rayen Panday - Focus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - DNA
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
NH Café: Uit De Hoge Hoed Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Dok6, Panningen
20:30
n00b speelt n00b
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Musa - Schaakmat
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Werftheater, Utrecht
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater Sneek, Sneek
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
De Meerpaal, Dronten
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Hoftheater, Raalte
Jan Beuving - Restante
Lindenberg Theater, Nijmegen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Mimik, Deventer
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Singer Theater, Laren
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Comedy Tunes Comedy Night
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Christel de Laat - Hoe dan?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
De Maaspoort, Venlo
vrijdag 04 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Sneek, Sneek
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater De Veste, Delft
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Gryphus, Vierlingsbeek
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Flint, Amersfoort
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater 't Pand, Gorinchem