CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 13
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 mei
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
za 08 mei
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
zo 09 mei
15:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
ma 10 mei
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
di 11 mei
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
wo 12 mei
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
do 13 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
vr 14 mei
Minnepoort
Leuven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 15 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 16 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
ma 17 mei
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
di 18 mei
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
wo 19 mei
Concertgebouw
Brugge
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 20 mei
Theater de Spiegel
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Singer Theater
Laren
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade

vrijdag 07 mei 2021

20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Kennemer Theater, Beverwijk

zaterdag 08 mei 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
20:00
Man, man, man, de Podcast Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Reggehof, Goor
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino - Opgefokt Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Teeuwen - Nou lekker dan Meervaart, Amsterdam
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Ludens, Voorburg
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Agora Theater Druten, Druten
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Wadway Theaterkerk, Spanbroek

zondag 09 mei 2021

15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Zaantheater, Zaandam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Hans Teeuwen - Nou lekker dan Meervaart, Amsterdam

maandag 10 mei 2021

20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theaters Tilburg, Tilburg

dinsdag 11 mei 2021

Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg Venray, Venray
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel Orpheus, Apeldoorn
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Toneelschuur, Haarlem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
René van Meurs - Hunkert Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Johan Goossens - In het beste geval Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theaters Tilburg, Tilburg

woensdag 12 mei 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Willem, Papendrecht
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
René van Meurs - Hunkert TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Jandino - Opgefokt Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - In het beste geval De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

donderdag 13 mei 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Man, man, man, de Podcast Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jandino - Opgefokt Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Venray, Venray

vrijdag 14 mei 2021

Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden Minnepoort, Leuven
Nienke Plas - Van de hak op de tak KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Agnietenhof, Tiel
20:00
René van Meurs - Hunkert Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino - Opgefokt Meervaart, Amsterdam
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Zaantheater, Zaandam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen van Beresteyn, Veendam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Kattendans, Bergeijk
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 15 mei 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
Riza Tisserand Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Verelst - Amai De Maaspoort, Venlo
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino - Opgefokt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
20:30
Johan Goossens - In het beste geval Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag

zondag 16 mei 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Man, man, man, de Podcast Parktheater, Eindhoven
20:15
René van Meurs - Hunkert Figi Theater, Zeist

maandag 17 mei 2021

20:00
Fred van Leer Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Johan Goossens - In het beste geval Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

dinsdag 18 mei 2021

20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Schouwburg Cuijk, Cuijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

woensdag 19 mei 2021

Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden Concertgebouw, Brugge
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Martiniplaza, Groningen
20:00
Tineke Schouten - highlights Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Wilminktheater, Enschede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
René van Meurs - Hunkert Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

donderdag 20 mei 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Spiegel, Zwolle
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Singer Theater, Laren
20:00
Tineke Schouten - highlights Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Pagina 13