CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 13
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 nov
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:15
Zaantheater
Zaandam
za 12 nov
Schouwburg Rex
Mol
Theater Idea
Soest
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Spant!
Bussum
Theater de Liefde
Haarlem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
19:15
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
21:15
Schouwburg Lochem
Lochem
zo 13 nov
Het Theater Blaricum
Blaricum
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ma 14 nov
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 15 nov
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 16 nov
Theater De Lievekamp
Oss
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Werft
Geel
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 17 nov
C.C. De Zandloper
Wemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Werft
Geel
Flint
Amersfoort
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray

vrijdag 11 november 2022

20:15
Patrick Laureij - Live Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lebbis - De Ziel Flint, Amersfoort
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Diligentia, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Solo Cultura, Ede
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen Werftheater, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Ludens, Voorburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Posttheater, Arnhem
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Mimik, Deventer
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
André Manuel - Sneu Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Zaantheater, Zaandam

zaterdag 12 november 2022

Bas Birker - in blijde verachting Schouwburg Rex, Mol
Max van den Burg - Cultureel erfgoed Theater Idea, Soest
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - (S)experiment Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Hoe dan?! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Restante Spant!, Bussum
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater de Liefde, Haarlem
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Theo Maassen - Onbekend Terrein KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets Deventer Schouwburg, Deventer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Martiniplaza, Groningen
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Agnietenhof, Tiel
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:00
Merijn Scholten - Solo Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
n00b speelt n00b Het Klooster, Woerden
20:15
Oldenhermanns - FCKED Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Saman Amini's integratieplan Figi Theater, Zeist
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Bon theater, Medemblik
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rayen Panday - Focus Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen Werftheater, Utrecht
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Zaantheater, Zaandam
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Ludens, Voorburg
20:30
André Manuel - Sneu Theater De Verbeelding, Purmerend
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Lochem, Lochem

zondag 13 november 2022

Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Het Theater Blaricum, Blaricum
16:00
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

maandag 14 november 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Onbekend Terrein Parktheater, Eindhoven
20:00
Lebbis - De Ziel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 15 november 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Parktheater, Eindhoven
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 16 november 2022

Pieter Derks - Uit het niets Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving - Restante Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Onbekend Terrein Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. De Werft, Geel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Flint, Amersfoort
20:00
Saman Amini's integratieplan Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Agnietenhof, Tiel
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Mythe, Goes
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Rayen Panday - Focus Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 De Muze, Noordwijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Merijn Scholten - Solo Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Koningshof, Maassluis
20:30
Oldenhermanns - FCKED Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme De Kleine Willem, Enschede
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Zaantheater, Zaandam
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Wesopa Weesp, Weesp
20:30
André Manuel - Sneu Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater PePijn, Den Haag

donderdag 17 november 2022

Bas Birker - in blijde verachting C.C. De Zandloper, Wemmel
Jan Beuving - Restante Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Maassen - Onbekend Terrein Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. De Werft, Geel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Uit Het Niets Schouwburg Ogterop, Meppel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rayen Panday - Focus Schouwburg Venray, Venray
Pagina 13