Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
De hoogte
Winsum
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Wiese
Schalkwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Pand P
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Naat Piek
Uden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
De Meenthe
Steenwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus
Denekamp
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Naat Piek
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Spil
Roeselare
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
vrijdag 04 november 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - SNAK
De hoogte, Winsum
20:00
Kiki Schippers - Meer
De Maaspoort, Venlo
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
De Wiese, Schalkwijk
20:15
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Diligentia, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Drommedaris, Enkhuizen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Uit Het Niets
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Het Trefpunt, Warmond
Martijn Crins - Mesthoop
Pand P, Eindhoven
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Saman Amini's integratieplan
Schuur, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater De Veste, Delft
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater Naat Piek, Uden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Sneek, Sneek
20:30
Gummbah / Leonard Bedaux Cinema
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
van Beresteyn, Veendam
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 05 november 2022
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
C.C. Hillegom, Hillegom
Peter Pannekoek - DNA
De Meenthe, Steenwijk
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Weijer, Boxmeer
20:00
Lebbis - De Ziel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Restante
Figi Theater, Zeist
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Christel de Laat - Hoe dan?!
Kulturhus, Denekamp
20:00
Arnout Van Den Bossche | Burn-out Voor Beginners
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
19:00
The Comedy Store
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Focus
Parktheater, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Andries Tunru - In Theorie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Saman Amini's integratieplan
Schuur, Haarlem
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater De Omval, Diemen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
n00b speelt n00b
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater Naat Piek, Uden
20:30
André Manuel - Sneu
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zondag 06 november 2022
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 07 november 2022
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Kiki Schippers - Meer
Diligentia, Den Haag
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Merijn Scholten - Solo
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 08 november 2022
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René Van Meurs - 2636
De Spil, Roeselare
20:00
Jim Gaffigan
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Saman Amini's integratieplan
Parktheater, Eindhoven
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Zaantheater, Zaandam
woensdag 09 november 2022
20:00
René Van Meurs - 2636
C.C. Ter Dilft, Bornem