CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 14
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 15 dec
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
DeLaMar
Amsterdam
do 16 dec
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
DeLaMar
Amsterdam
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Cultura
Ede
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 17 dec
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Ons Tejater
Lieshout
De Toegift
Den Hoorn
ATLAS Theater
Emmen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
van Beresteyn
Veendam
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
DeLaMar
Amsterdam
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:30
DeLaMar
Amsterdam
za 18 dec
Orpheus
Apeldoorn

woensdag 15 december 2021

Youp van 't Hek - De laatste ronde Het Kielzog, Hoogezand
Pieter Derks - Uit het niets Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam
19:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe! DeLaMar, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino - Opgefokt Musis, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Zaantheater, Zaandam
20:30
Murth Mossel - Tot Op Dat Moment: De Evaluatie Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lebbis - De Ziel Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Stoep, Spijkenisse
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam

donderdag 16 december 2021

Peter Pannekoek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thijs Kemperink - Herboren De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Restante TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Deventer Schouwburg, Deventer
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Uit het niets Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ali B - Koorts Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Het Musiater, Zevenaar
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Schouwburg Venray, Venray
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Cultura, Ede
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater De Willem, Papendrecht
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Meerpaal, Dronten
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Nieuwe Kolk, Assen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Leidse Schouwburg, Leiden
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 17 december 2021

Peter Pannekoek Orpheus, Apeldoorn
Thijs Kemperink - Herboren Posttheater, Arnhem
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Christel de Laat - Hoe dan?! Ons Tejater, Lieshout
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet De Toegift, Den Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - De laatste ronde van Beresteyn, Veendam
Pieter Derks - Uit het niets Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino - Opgefokt De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Mythe, Goes
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Andries Tunru - In Theorie Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Flint, Amersfoort
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ali B - Koorts Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Prinsenhof, Best
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Focus Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lebbis - De Ziel Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater PePijn, Den Haag
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar BREStheater, Brielle
20:30
Vincent Bijlo - Functie elders Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Leidse Schouwburg, Leiden
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam

zaterdag 18 december 2021

Peter Pannekoek Orpheus, Apeldoorn
Pagina 14