CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 14
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 nov
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
vr 18 nov
Musis
Arnhem
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Rietveld Theater
Delft
Luctor et Emergo
Rilland
De Ogtent
Duiven
De Nieuwe Kolk
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:15
Wilminktheater
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:15
Wilminktheater
Enschede
za 19 nov
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theaterkerk Hemels
Twisk
De Nieuwe Kolk
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:15
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Acropolis
Megen
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

donderdag 17 november 2022

20:00
Remy Evers - Gewoon Remy ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Patrick Laureij - Live Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies De Meerpaal, Dronten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Saman Amini's integratieplan Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater de Beun, Heiloo
20:15
René Van Meurs - 2636 Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt De Weijer, Boxmeer
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Posttheater, Arnhem
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater Concordia, Enschede
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Kleine Willem, Enschede
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Goudse Schouwburg, Gouda

vrijdag 18 november 2022

De Pannekoekencaravan Musis, Arnhem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Kirsten van Teijn - (S)experiment Rietveld Theater, Delft
Christel de Laat - Hoe dan?! Luctor et Emergo, Rilland
Nathalie Baartman - SNAK De Ogtent, Duiven
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Koornbeurs, Franeker
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
20:00
Saman Amini's integratieplan Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Kulturhus Holten, Holten
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Patrick Laureij - Live Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ziel Zaantheater, Zaandam
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Dillewijn, Ankeveen
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Merijn Scholten - Solo Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Cultura, Ede
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater De Leest, Waalwijk
20:30
n00b speelt n00b Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Oldenhermanns - FCKED Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Posttheater, Arnhem
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Het Trefpunt, Warmond
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Agora Theater Druten, Druten
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rayen Panday - Focus Posttheater, Arnhem
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Mimik, Deventer
20:30
André Manuel - Sneu Theater 't Pand, Gorinchem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Wilminktheater, Enschede

zaterdag 19 november 2022

Max van den Burg - Cultureel erfgoed Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - (S)experiment O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Martijn Crins - Mesthoop Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jan Beuving - Restante Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - SNAK Theaterkerk Hemels, Twisk
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
20:00
Saman Amini's integratieplan Zaantheater, Zaandam
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater De Tuin, Leusden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Agnietenhof, Tiel
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Acropolis, Megen
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Patrick Laureij - Live Orpheus, Apeldoorn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Meerpaal, Dronten
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen van Beresteyn, Veendam
20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater Dakota, Den Haag
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Rayen Panday - Focus Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Figi Theater, Zeist
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
n00b speelt n00b Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina 14