CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 15
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 21 mrt
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
di 22 mrt
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
19:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
wo 23 mrt
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 24 mrt
De Schakel
Gilze
Jan van Besouw
Goirle
Den Enghel
Bergen op Zoom
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
19:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
vr 25 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp

maandag 21 maart 2022

20:00
Rayen Panday - Focus Theater Floralis, Lisse
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater de Spiegel, Zwolle

dinsdag 22 maart 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Diligentia, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino - Opgefokt DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater de Spiegel, Zwolle

woensdag 23 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Hoe dan?! Parktheater, Eindhoven
Martijn Crins - Mesthoop Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Flint, Amersfoort
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater De Veste, Delft
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Zaantheater, Zaandam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lebbis - De Ziel Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 24 maart 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! De Schakel, Gilze
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Jan van Besouw, Goirle
Martijn Crins - Mesthoop Den Enghel, Bergen op Zoom
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Jandino - Opgefokt Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
René van Meurs - 2636 Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Molenberg, Delfzijl
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier van Beresteyn, Veendam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Meervaart, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater PePijn, Den Haag
20:30
Merijn Scholten - Solo Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
André Manuel - Sneu Theater Walhalla, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen

vrijdag 25 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Jeroens Clan - Tere Zieltjes van Beresteyn, Veendam
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater 't Speelhuis, Helmond
Kirsten van Teijn - (S)experiment Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Chassé Theater, Breda
20:00
LOS - Lusten en Lasten DRU Industriepark, Ulft
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live De Maaspoort, Venlo
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rayen Panday - Focus Meervaart, Amsterdam
20:15
René van Meurs - 2636 Hoftheater, Raalte
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pagina 15