Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kukeleku
Horst
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Floralis
Lisse
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DNK
Assen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Musis
Arnhem
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Taverne
Bergen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Harderwijk
Harderwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
zaterdag 18 januari 2020
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 19 januari 2020
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kukeleku, Horst
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Plein, West-Graftdijk
maandag 20 januari 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 21 januari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
DNK, Assen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 22 januari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Luctor et Emergo, Rilland
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
Echt Gebeurd op Reis
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Cultura, Ede
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Singer Theater, Laren
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
donderdag 23 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Murth Mossel - #NoFilter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Ervaring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein