Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
DeMess
Naarden
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Figi Theater
Zeist
21:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Rex
Mol
Theater Idea
Soest
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Spant!
Bussum
Theater de Liefde
Haarlem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
Posttheater
Arnhem
19:15
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
21:15
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Theater Blaricum
Blaricum
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Werft
Geel
Flint
Amersfoort
De Maagd
Bergen op Zoom
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 11 november 2022
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Stef Bos - Een Bloemlezing
C.C. Het spoor, Harelbeke
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Markant Uden, Uden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Patrick Laureij - Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lebbis - De Ziel
Flint, Amersfoort
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Diligentia, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Solo
Cultura, Ede
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
DeMess, Naarden
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Werftheater, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Posttheater, Arnhem
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Mimik, Deventer
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
André Manuel - Sneu
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Musa - Schaakmat
Figi Theater, Zeist
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 12 november 2022
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg Rex, Mol
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Theater Idea, Soest
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Restante
Spant!, Bussum
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater de Liefde, Haarlem
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Theo Maassen - Onbekend Terrein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - DNA
Junushoff Theater, Wageningen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Posttheater, Arnhem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Martiniplaza, Groningen
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Agnietenhof, Tiel
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:00
Merijn Scholten - Solo
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Musa - Schaakmat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
n00b speelt n00b
Het Klooster, Woerden
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Bon theater, Medemblik
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rayen Panday - Focus
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Spant!, Bussum
20:30
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Werftheater, Utrecht
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Zaantheater, Zaandam
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Ludens, Voorburg
20:30
André Manuel - Sneu
Theater De Verbeelding, Purmerend
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Lochem, Lochem
zondag 13 november 2022
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Het Theater Blaricum, Blaricum
16:00
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Comedy Nacht
Effenaar, Eindhoven
maandag 14 november 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 november 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Saman Amini's integratieplan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 16 november 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving - Restante
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werft, Geel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - DNA
De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Leidse Schouwburg, Leiden