CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 16
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 24 apr
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
do 25 apr
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
vr 26 apr
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Singer Theater
Laren
Chassé Theater
Breda
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
za 27 apr
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
zo 28 apr
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 29 apr
19:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 30 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Genk
Genk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
wo 01 mei
Theater Hof 88
Almelo
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
do 02 mei
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen

woensdag 24 april 2024

20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Theater de Stoep, Spijkenisse

donderdag 25 april 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater Bellevue, Amsterdam
Lucky Fonz III - Moederland Theater de Kom, Nieuwegein
Mouna Laroussi - Waanzien Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten - De kwaadste nog niet Theater De Boerderij, Huizen
Martijn Koning - Overkill Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Grind Parktheater, Eindhoven
Yentl En De Boer - Modderkruipers Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Wat Als Schouwburg de Lawei, Drachten
Valentina Tóth - Wildbloei Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Net alsof Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Kantine Walhalla, Rotterdam
Rob Scheepers - Weerlicht Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fuad Hassen - Vogelvrij Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - 30 jaar on stage Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. De Schakel, Waregem
Pieter Jouke - Sluikstort Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Guido Weijers - Momentum Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Parktheater, Eindhoven
20:00
Kasper van der Laan - Warm Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Arie Koomen - BOE! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Bas Birker - in blijde verachting Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Willie Wartaal - Moederdag De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Merijn Scholten - Team solo Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Tim Fransen - Try outs Het Klooster, Woerden
20:15
Sezgin Gülec - Try outs Theater Hof 88, Almelo
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Andries Tunru - Marmer Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Agora Theater Lelystad, Lelystad

vrijdag 26 april 2024

Jochen Otten - De kwaadste nog niet Posttheater, Arnhem
Jawad Es Soufi - Harira Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk Schouwburg Venray, Venray
Yentl En De Boer - Modderkruipers Theater De Lievekamp, Oss
Rob Scheepers - Weerlicht Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Vogelvrij Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tobi Kooiman - Best of 2 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - 30 jaar on stage Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Singer Theater, Laren
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Chassé Theater, Breda
Pieter Jouke - Sluikstort Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Markant Uden, Uden
20:15
Tim Fransen - Try outs Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour De Weijer, Boxmeer
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zaterdag 27 april 2024

Jan Jaap van der Wal - Geen Stem Arenberg Schouwburg, Antwerpen

zondag 28 april 2024

20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 29 april 2024

20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 30 april 2024

Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. Genk, Genk
20:15
Merijn Scholten - Team solo De Maaspoort, Venlo

woensdag 01 mei 2024

Lucky Fonz III - Moederland Theater Hof 88, Almelo
Mouna Laroussi - Waanzien Diligentia, Den Haag
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Valentina Tóth - Wildbloei Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Comedytunes - Comedy Night Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Gewoon Roué Parktheater, Eindhoven
20:00
Merijn Scholten - Team solo Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Momentum Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Theater de Kampanje, Den Helder

donderdag 02 mei 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater de Kom, Nieuwegein
Lucky Fonz III - Moederland Theater de Griffioen, Amstelveen
Pagina 16