CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 17
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 01 dec
Den heuvel
Alphen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Theater aan de Schie
Schiedam
ATLAS Theater
Emmen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
't Onkrooid
Arendonk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
vr 02 dec
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Bussel
Oosterhout
Scheldetheater
Terneuzen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Willem
Papendrecht
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Amare
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
za 03 dec
Theater Aan de Slinger
Houten
DeMess
Naarden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maagd
Bergen op Zoom
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Maaspoort
Venlo

donderdag 01 december 2022

Nathalie Baartman - SNAK Den heuvel, Alphen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Agnew - Wake me up when it's over Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Uit Het Niets KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Saman Amini's integratieplan DeLaMar, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Agnietenhof, Tiel
20:15
Oldenhermanns - FCKED Munttheater, Weert
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rayen Panday - Focus Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
René Van Meurs - 2636 Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Live Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lebbis - De Ziel Schouwburg Venray, Venray
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Stijn van de Voorde 't Onkrooid, Arendonk
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond De Toegift, Den Hoorn
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Meervaart, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Agora Theater Druten, Druten

vrijdag 02 december 2022

Max van den Burg - Cultureel erfgoed ATLAS Theater, Emmen
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma Theater de Bussel, Oosterhout
Christel de Laat - Hoe dan?! Scheldetheater, Terneuzen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Agnew - Wake me up when it's over Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater De Willem, Papendrecht
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Schouwburg Het Park, Hoorn
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
n00b speelt n00b Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Saman Amini's integratieplan DeLaMar, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen DRU Industriepark, Ulft
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Focus Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Lebbis - De Ziel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Koningshof, Maassluis
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Het Musiater, Zevenaar
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Spant!, Bussum
20:15
Patrick Laureij - Live Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Oldenhermanns - FCKED Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Amare, Den Haag
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Het spectrum, Schijndel
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Zaantheater, Zaandam
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kasper van der Laan - Warm Werftheater, Utrecht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt BREStheater, Brielle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies Schouwburg Het Park, Hoorn

zaterdag 03 december 2022

Jan Beuving - Restante Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - SNAK DeMess, Naarden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Uit Het Niets De Maagd, Bergen op Zoom
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Orpheus, Apeldoorn
20:00
Saman Amini's integratieplan DeLaMar, Amsterdam
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Derek Otte - De tijd is om Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Spant!, Bussum
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek De Jonge - De Schreef TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Rayen Panday - Focus Theater De Veste, Delft
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Maaspoort, Venlo
Pagina 17