CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 17
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 02 apr
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
do 03 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
vr 04 apr
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
DNK
Assen
20:30
Theater Zundert
Rijsbergen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
za 05 apr
Den Dullaert
Hulst
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Mimik
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
zo 06 apr
C.C. Westrand
Dilbeek
17:30
Rockhal
Esch zur Alzette
di 08 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 09 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
do 10 apr
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
vr 11 apr
Podium Boxtel
Boxtel
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel

woensdag 02 april 2025

Guido Weijers - Momentum Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Therapie Chassé Theater, Breda
20:00
Martijn Koning - Overkill Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Arnout Van Den Bossche Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Släpstick | Schërzo Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Thjum Arts - Hoe heeft het zover kunnen komen? Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Joosen en de Jager - Aanklonteren Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater Zuidplein, Rotterdam

donderdag 03 april 2025

Jochem Myjer - Net alsof Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Momentum Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pieter Derks - Ja, leuk (Reprise) Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Therapie Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Arnout Van Den Bossche Jan van Besouw, Goirle
20:00
Martijn Koning - Overkill Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Tim Fransen - Onbekommerd Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Hoftheater, Raalte
20:30
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Junushoff Theater, Wageningen

vrijdag 04 april 2025

Guido Weijers - Momentum De Molenberg, Delfzijl
20:00
Eric van Sauers - #Unmute Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino Asporaat - Therapie Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cabarestafette Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - Onbekommerd Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Remy Evers - Stoorzender Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Thjum Arts - Hoe heeft het zover kunnen komen? DNK, Assen
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater Zundert, Rijsbergen
20:30
Martijn Koning - Overkill Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Zaantheater, Zaandam

zaterdag 05 april 2025

Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven Den Dullaert, Hulst
Guido Weijers - Momentum Schouwburg Het Park, Hoorn
Urbanus 'bes Tof' C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Luuk Ransijn - Vacht Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Eric van Sauers - #Unmute Mimik, Deventer
20:00
Tim Fransen - Onbekommerd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Therapie Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Cabarestafette De Muze, Noordwijk
20:15
Lotte Velvet - Carrousel De Muze, Noordwijk
20:15
Släpstick | Schërzo Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Thjum Arts - Hoe heeft het zover kunnen komen? Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - Overkill Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Parktheater, Eindhoven

zondag 06 april 2025

Urbanus 'bes Tof' C.C. Westrand, Dilbeek

dinsdag 08 april 2025

Jochem Myjer - Net alsof Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Fransen - Onbekommerd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Luuk Ransijn - Vacht Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 09 april 2025

Jochem Myjer - Net alsof Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Momentum Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jim Deddes - De Joardy Show Chassé Theater, Breda
20:00
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Het Klooster, Woerden
20:15
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Onbekommerd Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Luuk Ransijn - Vacht Theater de Griffioen, Amstelveen

donderdag 10 april 2025

Guido Weijers - Momentum Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jandino Asporaat - Therapie ATLAS Theater, Emmen
20:00
Thjum Arts - Hoe heeft het zover kunnen komen? Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Remy Evers - Stoorzender De Maaspoort, Venlo
20:15
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Cabarestafette Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Släpstick | Schërzo Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Overkill Theater de Liefde, Haarlem

vrijdag 11 april 2025

Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven Podium Boxtel, Boxtel
Guido Weijers - Momentum De Maaspoort, Venlo
Pagina 17