CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 18
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 dec
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Junushoff Theater
Wageningen
zo 04 dec
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
ma 05 dec
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 06 dec
Munttheater
Weert
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
wo 07 dec
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
do 08 dec
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Scheldetheater
Terneuzen
19:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
vr 09 dec
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater de Kampanje
Den Helder
DNK
Assen
Theater De Musketon
Utrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Mythe
Goes
19:00
Orpheus
Apeldoorn
19:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld

zaterdag 03 december 2022

20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Patrick Laureij - Live Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Figi Theater, Zeist
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
n00b speelt n00b Figi Theater, Zeist
20:30
Oldenhermanns - FCKED Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Kasper van der Laan - Warm Werftheater, Utrecht
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Junushoff Theater, Wageningen

zondag 04 december 2022

14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Dakota, Den Haag

maandag 05 december 2022

20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Floralis, Lisse

dinsdag 06 december 2022

Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma Munttheater, Weert
Theo Maassen - Onbekend Terrein Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Wilminktheater, Enschede
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

woensdag 07 december 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Beuving - Restante Theater De Lievekamp, Oss
Theo Maassen - Onbekend Terrein Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Uit Het Niets Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Focus Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
René Van Meurs - 2636 Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Zaantheater, Zaandam
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Freek De Jonge - De Schreef Parktheater, Eindhoven
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Chassé Theater, Breda
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Merijn Scholten - Solo Goudse Schouwburg, Gouda

donderdag 08 december 2022

Bas Birker - in blijde verachting C.C. De Herbakker, Eeklo
Jan Beuving - Restante Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - De laatste ronde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Uit Het Niets Scheldetheater, Terneuzen
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Zaantheater, Zaandam
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… De Domijnen, Sittard
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Theater De Lievekamp, Oss
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Dok6, Panningen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rayen Panday - Focus Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Koningshof, Maassluis
20:15
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live Diligentia, Den Haag
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
n00b speelt n00b Mimik, Deventer
20:30
Freek De Jonge - De Schreef Chassé Theater, Breda
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Meervaart, Amsterdam
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kasper van der Laan - Warm Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies De Harmonie, Leeuwarden

vrijdag 09 december 2022

Bas Birker - in blijde verachting C.C. De Kimpel, Bilzen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater de Kampanje, Den Helder
Kirsten van Teijn - (S)experiment DNK, Assen
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Musketon, Utrecht
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Bogaard, Sint-Truiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast C.C. Den Herd, Bladel
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Mythe, Goes
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Orpheus, Apeldoorn
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Rayen Panday - Focus Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
René Van Meurs - 2636 Schaffelaartheater, Barneveld
Pagina 18