CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 18
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 feb
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Diligentia
Den Haag
1
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
zo 16 feb
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
ma 17 feb
Capitole
Gent
di 18 feb
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 19 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
do 20 feb
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vr 21 feb
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 22 feb
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
zo 23 feb
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 24 feb
00:00
Theater Floralis
Lisse
di 25 feb
Musis
Arnhem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 26 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
Musis
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
DeLaMar
Amsterdam
do 27 feb
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
00:00
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
ATLAS Theater
Emmen
vr 28 feb
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

zaterdag 15 februari 2020

Sara Kroos - Verte Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rayen Panday - Trigger Theater De Omval, Diemen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Tuin, Leusden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater RhederArt, Dieren
Foto Kasper van Kooten - Speeltijd
Kasper van Kooten - Speeltijd Diligentia, Den Haag
1
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Parkvilla, Alphen aan den Rijn

zondag 16 februari 2020

20:15
Enge Buren - BASTA! Diligentia, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Gooiland, Hilversum

maandag 17 februari 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Capitole, Gent

dinsdag 18 februari 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET DeLaMar, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Toneelschuur, Haarlem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Veste, Delft

woensdag 19 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Markant Uden, Uden
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 20 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA! Figi Theater, Zeist
20:30
Anuar - EERLIJK Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

vrijdag 21 februari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Kulturhus Holten, Holten
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rayen Panday - Trigger Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 22 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger Energiehuis, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Max van den Burg - Paasbest Koningshof, Maassluis
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - BASTA! Schaffelaartheater, Barneveld

zondag 23 februari 2020

00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 24 februari 2020

00:00
Rayen Panday - Trigger Theater Floralis, Lisse

dinsdag 25 februari 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Anuar - EERLIJK Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 26 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C Warenar, Wassenaar

donderdag 27 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Theater Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger Diligentia, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Zinin, Nijverdal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Weverij, Zierikzee
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Meenthe, Steenwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Ludens, Voorburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest ATLAS Theater, Emmen

vrijdag 28 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina 18