Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
LOLA050
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Hofman
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Veste
Delft
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
DeMess
Naarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Martiniplaza
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 30 november 2019
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P.!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 01 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola
LOLA050, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 02 december 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 03 december 2019
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Figi Theater, Zeist
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Hehobros
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
woensdag 04 december 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 05 december 2019
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 06 december 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Kees van Amstel
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda