Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Den Dullaert
Hulst
19:00
Duycker
Hoofddorp
19:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:15
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posttheater
Arnhem
Theater Idea
Soest
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meerpaal
Dronten
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Theater De Leest
Waalwijk
19:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De hoogte
Winsum
Energiehuis
Dordrecht
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Maagd
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
19:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Wapen van Reek
Reek
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
woensdag 23 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - DNA
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Ploeg - Ego
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kiki Schippers - Meer
Den Dullaert, Hulst
19:00
Knock Out Comedy Crew
Duycker, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Pannekoekencaravan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
André Manuel (cabaret, Try Out Nieuwe Voorstelling De Zieke Geest)
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
De Maaspoort, Venlo
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rayen Panday - Focus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Saman Amini's integratieplan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Willem, Enschede
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Chassé Theater, Breda
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 24 november 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jan Beuving - Restante
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Idea, Soest
Alex Agnew - Wake me up when it's over
De Maagd, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Meerpaal, Dronten
Peter Pannekoek - DNA
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater De Leest, Waalwijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
De Vriendendienst - Andere mensen
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
De Muze, Noordwijk
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Patrick Laureij - Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lebbis - De Ziel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Veluvine, Nunspeet
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
André Manuel - Sneu
Mimik, Deventer
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Het Park, Hoorn
vrijdag 25 november 2022
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De hoogte, Winsum
Christel de Laat - Hoe dan?!
Energiehuis, Dordrecht
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Pannekoek - DNA
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Zaantheater, Zaandam
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Focus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jeroens Clan / Marco Lopes / Samir Fighil / Victor Luis van Es
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Anuar
Meervaart, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Wapen van Reek, Reek
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard