CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 19
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 09 apr
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Perron-3
Rosmalen
vr 10 apr
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Klif 12
Den Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
za 11 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Mythe
Goes
Theaters Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
zo 12 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
ma 13 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 14 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 15 apr
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer

donderdag 09 april 2020

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Carrousel, Ommen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Weverij, Zierikzee
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Musiater, Zevenaar
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 10 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Verte Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Trigger Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Diligentia, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Veste, Delft
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater De Omval, Diemen
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater de Kaasfabriek , Wormer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater de Spiegel, Zwolle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Klif 12, Den Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Johan Goossens - Try Out C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Markant Uden, Uden
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ali B - Koorts Flint, Amersfoort
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Posttheater, Arnhem
20:30
Flip Noorman - Love it! Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 11 april 2020

Sara Kroos - Verte Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Veste, Delft
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Nathalie Baartman - Breek Podium onder de toren, Grootschermer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Best of... Ton Kas Theater de Mythe, Goes
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jan van Maanen - Grand Cru Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theaters Tilburg, Tilburg

zondag 12 april 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 13 april 2020

Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 14 april 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Orpheus, Apeldoorn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater de Spiegel, Zwolle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Trigger De Harmonie, Leeuwarden
20:30
The Silent Comedy DeLaMar, Amsterdam

woensdag 15 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte Deventer Schouwburg, Deventer
Pagina 19