Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Venray
Venray
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Domijnen
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Singer
Rijkevorsel
C.C. Stroud
Putten
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Ethias Arena
Hasselt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Tuin
Leusden
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
G.C. De Wildeman
Herent
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
C.C. De tippe
Vledder
Stadshoftheater Vianen
Vianen
dinsdag 31 maart 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater de Schalm, Veldhoven
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Hunkert
Leidse Schouwburg, Leiden
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
DeLaMar, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 01 april 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Figi Theater, Zeist
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
Debby Petter - De liefde voorbij
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rundfunk - Todesangstschrei
De Domijnen, Sittard
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Guzmán
De Singer, Rijkevorsel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Stroud, Putten
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Kommil Foo - Oogst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Grof geschud - Lijmen
Theater Concordia, Enschede
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 02 april 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 03 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen